Esra Erol bebeğinin cinsiyetini biliyor! Zihinsel engelli Gülseren kalp atışını duyunca ‘bebeğimi istemiyorum’ diyor…

Haftanın her günü ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Esra Erol, bugün programının canlı yayınında duygulu anlar yaşadı. 4.5 aylık hamile ve %50 engelli olan Gülseren Apaydın, ilk olarak bebeğinin cinsiyetini canlı yayında öğrendi. Esra Erol ve ekibi tarafından doktora götürülen genç kadın, bebeğinin kalp atışlarını duyunca gözyaşlarına boğuldu. Dünkü yayında “Bebek istemiyorum” satırını kullanan Gülseren, fikrini değiştirerek “Onu asla bırakmayacağım” dedi. İşte o anlar…

Ümit Aslan, Esra Erol ve ekibinden %50 engelli 4,5 aylık hamile kızı Gülseren Apaydın’ın eve getirilmesi için yardım istedi. Esra Erol’un yaklaştığı Gülseren, programı canlı yayınlayan annesinin karşısına çıkarak, “Ailemi, karımı, doğmamış çocuğumu istemiyorum” dedi.

Öte yandan kızını bırakmak istemediğini söyleyen Ümit Hanım, kendisine defalarca saldıran Gülseren’den vazgeçmeyeceğini belirterek, kızını bırakmak istemediğinde ısrar etti.

Esra Erol’un başarılı hizmetkarı Gülseren Apaydın, ailesine geri dönmesi gerektiğini vurguladı.

KARAR VER

Mümkün olan her an ailesinin yanına dönmeyeceğine söz veren Apaydın, konuyla ilgili son kararı verdi. “Aileme dönmeyeceğim” ifadesini kullanan genç kadın..

BEBEĞİN CİNSİYETİNİ DOĞRUDAN ADIMLARDA ÖĞRENİN Gülseren Apaydın 

Annesiyle tartışan, bebeğinin cinsiyetini öğrenince canlı yayında “Doğduğunda bakmak istemiyorum” dedi.

Bebeğinin kalp atışlarını ilk kez duyan genç kadın, kendisini çok heyecanlı hissetti. Apaydın, bebeğinin cinsiyetinin ‘kız’ olduğunu ilk kez canlı yayında duydu.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *