Birsen Pirpor’u derede ölü bulan Müge Anl’ın tüyleri diken diken oldu

Kimsesizler mezarlığına gömüldüğü ortaya çıkan kayıp Birsen Pirpor’un ardından Müge Anlı programında kadına yönelik şiddetle ilgili bazı açıklamalar yaptı. Anlı’nın sözleri tüyleri diken diken etti.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde yaşayan 58 yaşındaki Bulgar göçmen Bilsel Pirpor’un Ağustos ayından bu yana kayıp olan ailesi Müge Anlı’dan yardım istedi.

Abisi Şuayip Vatansever ve annesi, erkek arkadaşının sessiz bir evlilik yaptığı Yüksel Yıldırım olduğundan şüphelendiklerini söylüyor.

Yüksel Yıldırım, annesinin eski eşi Remzi’yi rüyasında gördüğünü söyledi. Bana evden çıktığını söyledi ve “Remzi beni arıyor” dedi. Müge Anlı, çelişkili açıklamalarda bulunan Yıldırım’a da karşı çıktı.

Bir süre sonra 58 yaşındaki Bilsen Pirpor’un cesedinin evinden 17 km uzaklıkta bulunduğu, kimliği tespit edilemeyen Birsen Pirpor’un cesedinin ise yetimler için ayrılmış mezarlığa defnedildiği ortaya çıktı.

Müge Anlı, derede kaybolan bir kadının ardından tüm kadınların duygularını aktarabilecek açıklamalar da yapıyor.

Anlı, “Bu kadınlar bu ülkede ne çekti? Ama şimdi bazı erkekler biraz toparlanacak” dedi.

“Zarar vermek sadece bir can almak değildir… Bir kadına zarar vermenin birçok yolu vardır. O kadını havaya uçurduğunuzda, ona da zarar vermiş olursunuz.”

“Parasını aldığın zaman o kadının tek garantisi bu, onu öldürüyorsun. Onunla evlenmediğin zaman da o kadına zarar veriyorsun. O kadına da zarar veriyorsun. o kişiye kötü sözler. kadın. Lütfen beni kontrol edin, lütfen…”

‘Hepimiz çok kısa bir ömür yaşamak için buradayız. Çok kısa bir hayat yaşıyoruz. Nedir bu Ali’nin edepsiz kafa kesme tavrı? Yazık… Kim bilir şu anda benzer durumda olan kaç kadın var… Kim bilir parası olmadığı için neler yaşıyor. Yeterlik…’

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *