Esra Erol’da stüdyosunda ortalık karıştı! 8 aylık hamile kadını Esra Erol zor zapt etti!

İkinci çocuğuna hamile olan Kübra Sarıkaya, kocası Sezer Sarıkaya’nın, eski sevgilisi Elif Çamur ile evlendiğini söyleyerek Esra Erol’a başvurmuştu. Esra Erol’da programının dünkü bölümünde Sezer Sarıkaya, iddiaları yanıtlamak için stüdyoya geldi. Karısı Kübra’yı istemediğini ve eski sevgilisiyle çok mutlu olduğunu belirten Sezer Sarıkaya’nın tavırları, görenleri şaşkına çevirdi. Sinir krizi geçiren Kübra Sarıkaya, eşinin üzerine yürüdü. Esra Erol ve ekibi, hamile kadını zor sakinleştirdi.

Esra Erol’da programının stüdyosu, dün gergin anlara sahne oldu. 8 aylık hamile karısını terk edip eski sevgilisi Elif Çamur ile düğün yapan Sezer Sarıkaya’nın umursamaz tavırları, hamile eşi Kübra Sarıkaya’yı çileden çıkardı. Sinirlerine hakim olamayan Kübra Sarıkaya, kocasının üzerine yürüdü. İlk etapta Esra Erol’un sakinleştirdiği genç kadın, kocasına saldırmak için ikinci kez hamle yaptığında, program ekibi araya girmek zorunda kaldı.

Kübra Sarıkaya’nın “Ben sana ağlamıyorum bebeğim için ağlıyorum” sözleriyle Sezer Sarıkaya, “Kim ağlarsan ağla. Umrumda değil. Yolum belli” dedi. Kısa süre sonra stüdyodan ayrıldı. sözlerinin ardından tepki çekti.

“İLK KEZ FİKİRLERİNİZİ SÖYLÜYORUM!”

İzleyicileri hayrete düşüren olayın ardından Esra Erol, “Birçok konuyu ele aldım. İlk defa bu kadar vicdansız bir insan görüyorum. Tereddütsüz, hatasının farkında, utanıyor ama ne yazık ki Sezer Bey başaramadı. ”

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *