Esra Erol ‘En İyi Kadın Sunucu’ Seçildi! Güzelliği ve zarafeti ile geceye damgasını vurur. Sosyal medyada övgü yağmuruna tutuldu.

Esra Erol ‘En İyi Kadın Sunucu’ Seçildi! ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programı ile haftanın her günü seyirciyle buluşan başarılı sunucu Esra Erol, İstanbul Üniversitesi öğrencileri tarafından düzenlenen Altın 61 ödül törenine katıldı. Törende ‘En İyi Kadın Sunucu’ ödülüne layık görülen ünlü sunucu, şıklığı ve güzelliğiyle geceye damga vurdu. Sosyal medya hesaplarından paylaşımları da ihmal etmeyen Erol, adeta iltifat yağmuruna tutuldu. İşte Esra Erol’un ödül töreninden yaptığı paylaşım…

ATV ekranının başarılı sunucusu Esra Erol, İstanbul Üniversitesi öğrencileri tarafından düzenlenen Altın 61 ödül töreninde ‘En İyi Kadın Sunucu’ ödülüne layık görüldü.

Siyah boncuklu ceket ve geniş paça pantolonuyla törene katılan Erol, şık ve zarif seçimleriyle dikkat çekti.

Güzelliği ve performansıyla kendine hayran bırakan Esra Erol, sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

Ünlü sunucu, “İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin verdiği Altın 61 Ödülleri’nde En İyi Kadın Sunucu ödülünü almaktan büyük mutluluk duydum… Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”

Birçok sosyal medya kullanıcısı, “Tebrikler, ödül kraliçesi”, “Bu ödülü hakettin” ve “Her şeyin en iyisini hak ediyorsun” gibi yorumlarla gönderiye büyük ilgi gösterdi.

GİBİ!

“Ben buna zarafet diyorum”, “Harika seçim”, “Kalitelerini yine konuştun”, “Güzelsin” gibi sözler kadınların şık seçimleri için kullanılıyor.

İşte sosyal ağlara damgasını vuran Esra Erol’un paylaşımı…

Vücuduna ve güzelliğine hayran olan iki çocuk annesi Esra Erol’un yaşı da merak konusu.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *