Müge Anlı canlı yayında patladı! Günlerdir aranan bir kadın ölü bulununca…

Popüler gazeteci ve sunucu Müge, anlık programında kadına yönelik şiddeti teşhir etmeye devam ediyor. Sonunda kadına yönelik şiddetle ilgili söyledikleri tüylerimi diken diken etti.

ATV ekranlarından Müge anlı ile Tatlı ile Sert’i ekrana getiren ve tüm Türkiye tarafından sevilen Müge Anlı, derede kaybolan bir kadının bulunmasının ardından artık sessiz kalamadı. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, tüm kadınların duygularını aktarabilecek açıklamalar yaptı.

Borç veren sevgilisi tarafından tacize uğrayan ve evinden çıktıktan 69 gün sonra Lüleburgaz Deresi’nde ölü bulunan Bilsen Pirpor’un hayatını kaybettiğini anlatan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, “Bu kadınlar ne acılar yaşıyor? Bu ülke mi? Bunu sen çözeceksin,” diye yanıt verdi kadınların katlanmak zorunda olduğu zavallı duruma.

Psikolojik şiddetin zarardan farkı olmadığını vurgulayan Müge Anlı, “Zarar vermek sadece can almak değildir… dedi.

Anlı’nın bu psikolojik ve fiziksel formundaki pek çok kadın artık şiddete maruz kalıyor, sözleri şöyle devam ediyor: “Hepimizin ömrü çok kısa. Biz buradayız Çok kısa bir hayat yaşıyoruz Tutum kesme anlaşması nedir? Çok kötü, çok kötü… Kim bilir şu an benzer durumda olan kaç kadın var… hey… Kim bilir paraları olmadığı için neler yaşıyorlar. Yeter artık. ..”

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *