Sadakatsiz Kanunsuz Topraklar Esra Erol Masterchef Müge Anlı’ya fark attı! Reytingde zirve bakın kimin oldu

3 Kasım 2021’in reyting sonuçları Masterchef Türkiye, Kanunsuz Topraklar, Esra Erol, Müge Anlı ve Sadakatsiz’i hüsrana uğrattı.

yun öncesinde şefler, yapılacak yemekleri açıkladı. Bu akşam, menüyü Avrupa geleneksel makarnaları oluşturuyordu. Yapılacak yemekler açıklandıktan sonra takımlarda bu yemekleri yapacak isimler belirlendi. İkişerli grup halinde yarışacak isimler, birbirine bağlı ve sırt sırta yemeklerini yaptığı program dibe çakıldı.

Kızı Gülseren’in kayıp olduğunu belirten Ümit Aslan, Esra Erol’dan yardım istedi. Esra Erol ve ekibi yaptığı çalışmalar sonrasında Ümit Aslan’ın kızı Gülseren’i bulduğu program zirve yarışında umduğunu bulamadı.

Borç veren sevgilisi tarafından tacize uğrayan ve ayrıldıktan 69 gün sonra Lüleburgaz Deresi’nde ölü bulunan Bilsen Pirpor’un kaybını anlatan araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın tepki gösterdiği gösteri. evinde, reytinglerde hayal kırıklığına uğradı.

Kalp krizi geçiren babasının durumundan endişelenen Gülfem, konağa döndü. Ama Malik Bey kızlarına bir veda mektubu yazıp gitti. Gülfem onu ​​annesinin mezarında ölürken bulur ve kurtarır. Babası iyileşene ve Ali Gelik’in dikkatini dağıtana kadar köşkte kalması gereken Kanunsuz Topraklar, reytinglerde hayal kırıklığına uğrar.

Partiye vardığında durumu Bahar’dan öğrenen Volkan, kamuoyunda aldatıldığını ağlayarak Derin’den ayrıldı. Güçlü Ailesindeki bu durum Gönül-Haluk ve Bahar-Melih’i de etkiler. Ünlü dizi, listenin zirvesini rakibine kaptırdı.

10 – Ana haber (ATV)

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *