Aslan Aslanbey rolüyle ‘Hercai’ hayranlarını şaşırtan oyuncu ve model Doğan Bayraktar

“Hercai” hayranları bu Salı günü TVN’ye gelen bu yeni sezona katılan yeni bir karakterin gelmesiyle şaşkına döndü.

Dizi bu Pazartesi günü giriş yaptı ve halka açık sinyal geceleri için çifte Türk bahsi oluşturdu (ikinci bloğunda “Fuerza de mujer” yayınlıyor) ve Mega’nın “Demente” ve “La torre de Mabel” ile reyting mücadelesi veriyor. “. “Hercai”nin ikinci bölümünde Aslan Aslanbey’i oynayan oyuncu ve model Doğan Bayraktar yer aldı.

 

Xem bài viết này trên Instagram

 

Bài viết do Doğan Bayraktar (@dogaanbayraktar) chia sẻ

Bu karakter, herkesin ölü kabul ettiği ve Aslanbeylerin geçmişine dair her şeye hakim olan Sultana’nın oğludur ve şimdiden yeni gönül yarası olarak kurulmuştur. Doğan Bayraktar, intikam planları ile birlikte geçmişte olanlar için adalet talep etmeye gelecek olan tehlikeli, baştan çıkarıcı, soğuk ve doğru bir gence hayat verir. Bunun için yapacağı ilk şey, kuzeninin gelişini iyi gözle görmeyen Reyyan ve Miran’ın aşkını riske atmak olur.

25 yıldır bu oyuncu ve model, Instagram’ına 300 binden fazla takipçi ekleyerek ünlü oldu. 8 Ağustos 1995 İstanbul doğumlu Doğan Bayraktar, Nişantaşı Üniversitesi’nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri okuduktan sonra, kamu kariyerine 2015 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasına katılarak başladı ve 2017 yılında oyunculuğa yükseldi. , Çavuş Selçuk Yenilmez’i oynadığı dört sezon geçirdiği “Guerrero” dizisinin bir parçası olan 2020 yılına kadar “Hercai”nin son bölümüne katıldı.

Salı gecesi yayınında, “Hercai” (22:47’den 23:47’ye kadar) ortalama 8,6 ünite ve 11 sayı zirve yaptı, böylece Kanal 13’ün o sırada 6, 1 puan alan kurgusundan uzaklaştı. birimler. Bu arada Mega, ortalama 11.6 ve CHV 14.9 puan.

 

About Min

Check Also

¡Premio para Hande Erçel y Kerem Bürsin, estrellas de “You Play Door”! ¿Pueden Yaman y Özge Gürel superarlo?

Kerem Bürsin y Hande Erçel, estrellas de la serie de televisión Sen Çal Kapımı, que …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *