Esra Erol’da böyle bir itiraf bulunmaz: TikTok’ta çok para kazandım, hayatımı mahvettim!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da ilginç olaylar işlenmeye devam ediyor ancak bu daha önce hiç görülmedi. Esra Erol’un programına çıkan evli ve 2 çocuk annesi Gülten Hanım, sırayla TikTok uygulamasıyla insanları aldattığını ve o günden sonra tanıştığı Ramazan isimli kişinin aldatarak hayatını mahvettiğini itiraf etti. 3 araba için para. Ardından Esra Erol’dan yardım istedi.

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında ilginç bir olay yaşandı. Canlı yayında olan Gülten Hanım, sırayla kendisi hakkında itirafta bulundu. TikTok’ta yayınladığı dans videolarıyla insanların parasını çaldığını söyleyen Gülten, pişman olduğunu söylüyor.

“ÇOK PARA YAPIYORUM AMA İNSAN HAYATI İNDİRİYORUM”

Eşi, çocukları ve torunlarıyla güzel bir hayat yaşadığını söyleyen Gülten, TikTok uygulamasını açtıktan sonra hayatının değiştiğini anlattı. TikTok’ta dans videoları paylaşarak ve canlı yayınlar açarak takipçilerini büyüttüğünü söyleyen Gülten, “Çok para kazandım ama hayatımı mahvettim. Birçok kişinin hayatını mahvettim.”

“Ramazan’da 3 ARAÇ PARA yedim”

Uygulama üzerinden Ramazan Çakmak adında biriyle tanıştığını söyleyen Gülten, “Ramazan ayı canlı yayınlarda bana çok para gönderdi. Bana çok para göndermesin diye yayını bile kapattım Ramazan parasını yedim. 3 araba için de evli olduğumu biliyor ya ondan özür dilerim onu ​​aldattım telefona bu amaçla Keriz 3 yazdım” dedi.

RAMAZAN ÇAKMAK: Ben kız değilim gönüllü olarak para gönderiyorum

Gülten Hanım’ın iddialarının ardından canlı yayına geçen Ramazan Çakmak, “Gülten Hanım’ın evli olduğunu bilmiyordum. Aldatılmadım, gönüllü olarak parayı gönderdim. Evli olduğunu söyledi. Tanıştığımda evli olduğunu söyledi. ona”.

CANLI MASKE GIDA

Ramazan Çakmak ile 1,5 yıldır ilişki yaşadığını söyleyen Gülten, boşanma davası açtığı eşiyle de canlı yayında yüz yüze geldi. Telefonla yayın yapan Ali Bey, “Eşim ‘Ramazan’ı beraber aldattık’ dedi ama kesinlikle yalandı. Eşim onun yüzünden ne yaptığını bilmiyordu. Para içinde boğuluyor” dedi.

Kocasının sözlerine kızan Gülten Hanım, “Erkek olmamalıydım ve yaptım. O telefonu alıp kıracağım” diyerek karşılık verdi.

“KADINLARIMI VE KIZ ARKADAŞIMI İSTEMİYORUM”

Ali Bey’in TikTok’tan para kazandığını ve insanları aldattığını bilmesine rağmen kendisine karşı çıkmadığını da sözlerine ekleyen Gülten, “Ben ne eşimi ne de Ramazan’ı hayatımda istemiyorum. Boşanma davası açtım. Karımı öptüm. , ama bir tartışma haline geldi.”

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *