Müge Anlı Nurgül Beyhan nasıl öldü? Nurgül Beyhan olayı nedir, son durum nedir?

Müge Anlı ve Tatlı Sert’in bugünkü bölümünde Nurgül Beyhan cinayeti işlendi. Gösteriyi izleyenler Müge Anlı Nurgül Beyhan’ın nasıl öldüğü sorusuna yanıt beklerken sürpriz bir açıklama yapıldı. Yaşanan hızlı gelişmelerin ardından Nurgül Beyhan olayının ne olduğu, son durumun ne olduğu soruları gündeme geldi.

ATV’nin efsane dizisi Müge Anlı ve Tatlı Sert’in final bölümünde Nurgül Beyhan’ın öldürülmesi konuşuldu. Gizemli kayıpla ilgili Flash’ın iddiaları ortaya atıldı. Nurgül Beyhan’ın kızı, annesinin ölümüyle ilgili kuzeninden şüphelendiğini söyledi. Merak edilen olayla ilgili izleyiciler, Nurgül Beyhan davasında son durumun ne olduğunu sordu.

Müge Anlı Nurgül Beyhan Olayı Nedir?

Nurgül Beyhan olayı, Müge Anlı ve Tatlı Sert ile bugünkü programın konusu oldu. Etkinlik 1 Ağustos 2020’de İstanbul’un Bağcılar semtinde başlıyor. Yusuf Beyhan, kendisini Fransa’da çalışmaya zorladığı ve maaş ödemediği için amcası Dilaver Beyhan ile tartıştı.

Yusuf amcasını görünce onu silahla vurdu. Daha sonra genç amcası Cihan Beyhan ile tartışarak onu bacağından ve vücudunun çeşitli yerlerinden vurdu. Cihan Beyhan olay yerinde hayatını kaybederken, Yusuf Beyhan’ın annesi de yaralandı. Olaydan yaralı olarak kurtulan Nurgül Beyhan, 5 ay sonra ağır yaralandı.

Müge Anlı’ya başvurdu.

Otopsi sonucunda Nurgül Beyhan’ın elle boğularak öldürüldüğü belirlendi. Gizemli kaybın ardından Beyhan ailesi, Müge Anlı’dan yardım istedi.

Şüphelinin adı bunu açıklıyor

Gösteriye katılan Pamela’nın kızı Patricia Beyhan Beyhan, bir iddia ortaya çıkınca şok oldu. Şebnem Beyhan, annesinin ölümüne kuzeninin sebep olmuş olabileceğini söylüyor. Genç kızın anlatımları şöyle;
“Mehmet Emin annemin kuzenidir. Annemi bulmak için evime gelen kişi değildi. Ama annem öldüğünde hemen hemen ilk gelen isimlerden biriydi. Bu beni şüphelendiriyor. Gereksiz yere benimle ilgilendi. ”

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *