Emanet 246. bölüm özeti, dizide neler oluyor? Emanet dizisi 246. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!

Emanet adlı dizi Kanal 7’de yayınlandığı her bölümü ile izleyenleri ekrana kilitliyor. Büyük ilgiyle takip edilen Emanet dizisi 246. yeni bölüm fragmanı sevenleriyle buluştu. Dizide annesi ve Ziya’yla yaşadıklarından sonra büyük bir çıkmaza düşen Yaman’ı Seher teselli eder. Yayına giren Emanet dizisi 246. yeni bölüm fragmanı, özet ve detaylarına ilişkin tüm merak edilenler haberimizde.

Emanet dizisi 246. yeni bölüm fragmanı Kanal 7’de yayına girdi. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Emanet 246. yeni bölüm fragmanı ve özet detayları araştırılmaya başlandı. Hafta içi hergün ekrana gelen Emanet dizisi 246. yeni bölüm fragmanı ile şimdiden büyük ilgi gördü. İşte fragman detayları ve yayın tarihi…

Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan’ın paylaştığı Emanet dizisi hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır

ProjeHikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

EMANET DİZİSİ 246. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EMANET 246. BÖLÜM ÖZETİ, DİZİDE NELER OLUYOR?

Canan’ın ortaya çıkışı ve Ziya’yla yaşadıklarından sonra sarsılan Yaman’ın en büyük destekçisi Seher olacaktır. Yaşadıkları tehlikeden sonra yan yanadır Ali ve Duygu. Ve tüm yaşananlar onları birbirlerine daha da fazla yakınlaştırmıştır.

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır.

Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır.

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım

About Min

Check Also

Uno de los villanos de Hercai cambió su apariencia y la sorprendió con su belleza.

Entre las Aslanbeys, fue una de las mujeres más influyentes para que persista la división, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *