Esra Erol’da Tiktok itirafı

Esra Erol’da Tiktok itirafı

Ana Sayfa » Bodrum GÜNCELLEME » Esra Erol’un Tiktok İtirafı
Esra Erol’da Tiktok itirafı

GÜNCEL BODRUM SON DAKİKA07.11.2021081

1.5 yıl önce Tiktok’u açtığını ve oradan atlayarak para kazandığını söyledi. Karısının da buna izin verdiğini ama şimdi pişman olduğunu söyledi.

Bodrum’un gündemiyle ilgili haberler

“Eşimle Tiktok’tan birini kandırdım, pişmanım” dedi. Yaptığı itiraflarla herkesi şaşırttı. Gösteriye katılan 46 yaşındaki Gülten Türkmen Esra Erol, Tiktok aracılığıyla tanıştığı Ramazan Çamak’ı 3 araba parası için kandırdığını söyleyince stüdyo şaşkınlık içinde bağırdı.

Gülten Türkmen, “Ramazan hayatını maddi ve manevi olarak mahvettim. Milyonlarca insanın önünde ondan özür diledim. Karısından benim yüzümden boşandı. Ve bana çok para gönderdi. Bunu şimdi yaptığım için pişmanım. Ama kocam da benim kadar suçlu. “Kocam en başından beri her şeyi biliyordu” dedi.

Bahsi geçen Ramazan Çamak, canlı yayına çıkarak “Gülten çok dürüst bir kadın” diyerek ikinci bir şoka neden oldu. Bunun üzerine kocası, “Karım yalan söylüyor, evet benimle Tiktok’a katıldı. Onu durduramadım,” dedi.

Gülten Hanım, “Eşimden boşanmak istiyorum. Ben de ramazanı hayatımdan çıkarmak istiyorum” diyerek Esra Erol’dan yardım istedi.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *