Müge Anlı’nın eline ne oldu? Zeynep Ergül kimdir?

Uzun yıllardır ATV ekranlarında programlar sunan Müge Anlı, birkaç gündür bilek bandı takan halkın dikkatinden kaçmadı. Merak edilen konuyla ilgili konuşan Anlı, bileğindeki sorunun aylara dayandığını söyledi. Müge Anlı’nın eline ne oldu?

Müge Anlı’nın eline ne oldu? Sorunun cevabı formüle ediliyor. Elinde bandaj bulunan Müge Anlı ile ilgili araştırılan konuyu sizler için derledik.

MÜGE ANLI’YA NE OLDU?

Canlı yayında koluyla ilgili açıklama yapan Müge Anlı, “Zeynep Ergül bir keresinde yanımıza geldi ve bana sarıldı. Bayılacak olan kişi bayılıp beni kolumdan çekti. . O günden beri bileğim gitti. Şimdi en küçüğü bileğim. Çıkıyor” dedi. Bileğinin çok hassas olduğunu belirten Müge Anlı, kendisinin de hafif darbeler aldığını ifade etti.

ZEYNEP ERGÜL PROGRAMA NEDEN KATILIYOR?

Gaziantep’te 2017 yılında Arıl Mahallesi’nde Mehmet Muharrem Elbay ile arazi ortağı emekli lider Cahit Ergül arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Savaş sırasında Ergül ve akrabaları Elbay’ı öldürdü. Olayın ardından incelemeye başlayan Gaziantep Emniyet Müdürlüğü İnsani Hasar Şube Müdürlüğü ekipleri, Elbay’ın teknik ve fiziki olarak son konuştuğu kişileri tespit etti. Müge Anlı’nın 27 Aralık 2019’daki yayınında gözaltına alınan Zeynep Ergül’ün akrabası Hatice Ergül canlı yayında her şeyi itiraf etti.

Zeynep Ergül’ün hikayeleri Müge Anlı’nın programına damgasını vururken, konuşması ve davranışları kısa sürede sosyal medya fenomeni oldu.

ZEYNEP ERGÜL KİMDİR?

Gaziantep’te yaşayan Zeynep Ergül, 5 aydır kayıp olan 19 yaşındaki kızını bulmak için Müge Anlı’nın programına gitti. Kızına ulaşan Zeynep Hanım, 2017’den beri kayıp olan Mehmet Muharrem Erbay’ın davasını açtı. Engelli maaşıyla yaşadığını söyleyen Zeynep kadın, yazıları ve çelişkili açıklamalarıyla diziye damgasını vurdu.

MGE ANLI ZEYNEP ERGÜL’ÜN OLAYI NEDİR?

Gaziantep, Arıl Mahallesi’nde 2017 yılında Mehmet Muharrem Elbay ile arazi ortaklığı olan emekli lider Cahit Ergül arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

ERGÜL VE HATALARI ÖLDÜRMEK İÇİN İLİŞKİSİ

Savaş sırasında Ergül ve yakınları Elbay’a zarar verir. Olayın ardından incelemeye başlayan Gaziantep Emniyet Müdürlüğü İnsani Hasar Şube Müdürlüğü ekipleri, Elbay’ın teknik ve fiziki olarak son konuştuğu kişileri tespit etti.

MUHARREM ELBAY Cinayetinde Korkutan İtiraf

Müge Anlı’nın 27 Aralık 2019 tarihli yayınında gözaltına alınan Zeynep Ergül’ün akrabası Hatice Ergül canlı yayında her şeyi itiraf etti. Hatice Ergül, “Cahit Ergül, Mustafa Ergül ve Mehmet, Zeynep Ergül ve Leyla Muharrem Elbay’a zarar verdikten sonra evlerine gidip Kuran-ı Kerim’i bastılar ve başlarına bir şey gelmesin diye yemin ettiler” dedi. Beni bu bölgeye gömdüler. Zeynep daha sonra vücudunun bazı bölgelerine asit döktü. Muharrem Elbay’ın cesedini bağın yakınındaki bir mağarada parçaladıklarını söyledi. Hatice Ergül’ün kanlı itirafları başta Müge Anlı olmak üzere tüm izleyenleri dehşete düşürdü.

“ÖLDÜR VE Parçalara PAYLAŞ”

Soruşturmayı yürüten polis ekipleri, canlı yayına da katılan Cahit Ergül ile ablası Zeynep Ergül ve 4 yakınını gözaltına aldı. Karakolda yapılan sorguda Cahit Ergül suçlamaları reddederken, diğer şüpheliler Mehmet Muharrem Elbay’ın Cahit Ergül tarafından parçalanarak yaralanarak yakıldığını söyledi.

HEPİNİZ GELİYORSUNUZ!

Bir bakana göre, Mehmet Muharrem Elbay’a atfedilen kemikler, kazılmış ve toprak merdivenlerden yapılmış bir kömür ocağında bulundu. Olayın ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Zeynep Ergül, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BEDENİ BULMAK İÇİN ÇALIŞIN

Emniyette işlemleri tamamlanan 6 zanlı, sabah yapılan kontrollerin ardından adliyeye sevk edildi. Öte yandan polis, zarar gördüğü belirlenen Elbay’ın cesedini aramak için çalışmalarını sürdürüyor.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *