ᴀᴛᴠ ᴍüɢᴇ ᴀɴʟı’ɴıɴ ʙᴜɢüɴᴋü ᴘʀᴏɢʀᴀᴍıɴı ᴄᴀɴʟı ɪᴢʟᴇʏɪɴ! ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ ᴍüɢᴇ ᴀɴʟı ʜᴅ ᴄᴀɴʟı ᴛᴠ ɪᴢʟᴇ! 𝟿 ᴋᴀsıᴍ 𝟸𝟶𝟸𝟷 sᴀʟı ᴍüɢᴇ ᴀɴʟı ғɪɴᴀʟ ʙöʟüᴍüɴᴅᴇ ɴᴇʟᴇʀ ᴏʟᴅᴜ?

Sunuculuğunu Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın yaptığı rekor kıran dizi Türkiye’nin gündemini oluşturmaya devam ediyor. Tatlı Sert’i dizide pek çok olayı ele alan Müge Anlı ile izleyin! Programın yakın takipçisi Müge Anlı canlı izleme ekranına geldi. ATV final bölümünü Müge Anlı Tatlı Sert ile 9 Kasım 2021 Salı günü canlı izle! Müge Anlı’yı canlı izleyin! ATV Müge Anlı yeni bölüm canlı izle!

Müge Anlı’yı canlı izleyin! Haftanın her günü ATV ekranlarında yayınlanan ve milyonlar tarafından izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert’in canlı yayınını izleyin! Vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Sunuculuğunu Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın yaptığı rekor kıran dizi Türkiye’nin gündemini oluşturmaya devam ediyor. Tatlı Sert’i dizide pek çok olayı ele alan Müge Anlı ile izleyin! Programın yakın takipçisi Müge Anlı canlı izleme ekranına geldi. Final bölümü 9 Kasım 2021 Perşembe akşamı Müge Anlı Tatlı Sert ile ATV’de canlı izle! Müge Anlı’yı canlı izleyin! ATV Müge Anlı’nın yeni bölümü 9 Kasım 2021 Salı günü canlı yayınlanacak! İşte haberimizde detaylar…

NE ZAMAN BAŞLAMALI?

Müge Anlı ve Tatlı Sert, hafta içi saat 10:00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

SON BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Evsizler mezarlığına defnedildi. Annesi ve kardeşi mezarını ziyaret etti. Eğer biliyorsan Pirpor neden ve nasıl öldü? İddiaların merkezinde yer alan emekli memur canlı yayında… Pirpor kıskançlık saldırısına mı uğradı? Biliyor musunuz, sevgili Pirpor’un annesi, “Onu çok seviyorum, o benim kızım gibi” dedi. DJ Gezgin cinayetinde soru işareti… Şantajdan mı ifşa oldu? Ölü adamın arabası nerede? Fatma Karadağ’dan şaşırtıcı ve taze açıklamalar… ”Arkadaşının bağına gömmüş olabilir”

MGE ANLI İLE SWEET HARD PROGRAMINA TANITIM

Haftanın her günü izleyicileri ekranlara kilitleyen faili meçhul cinayetler ve kayıplara ek olarak sayısız sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, hangi eksik kayıtları, cinayet mağdurlarını ve tüm yaşamları gözler önüne seriyor. kayıp insanları bulmak, onları bulmak, gerçekleri bulmak, onları bulmak. aydınlatmaya devam…

ATV’Yİ CANLI İZLE!

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *