ᴅᴊ ᴢɪʏᴀʀᴇᴛçɪʟᴇʀɪ ɴᴇᴅᴇɴ ᴀʟıʀ? ᴍüɢᴇ ᴀɴʟı ᴅᴊ ɢᴇᴢɢɪɴ ᴄɪɴᴀʏᴇᴛɪ…

Tatlı Sert programında Müge Anlı ile birlikte yer alan Dj Gezgin lakaplı yayıncı Mehmet Karahan’ın vefatıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Bir balıkçıdan alınan buz bloklarının vücudundaki şekil bozukluğunun önlendiği düşünülüyor. Peki neden DJ gezginleri ölüyor? Müge Anlı DJ Gezgin cinayeti…

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert’te DJ Gezgin olarak da bilinen Mehmet Karahan’ın vefatı haber oldu. Müge Anlı, Mehmet Karahan’ın ölümünün tüyler ürperten detayını ortaya çıkardı. DJ gezginleri neden ölüyor? Müge Anlı DJ Gezgin Cinayeti…

KİMLER ZARARLI KARAHAN, DJ KARAHAN nasıl öldü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündem olan DJ Gezgin’in kaybıyla gizem perdesi aralanmak üzere. 2017 yılı itibari ile DJ Traveller lakaplı yayıncı Mehmet Karahan tarafından rapor edilen bir haber bulunmamaktadır. Fatma Karadağ abla Müge Anlı’nın kapısını çaldı. Karadağ, eski sevgilisi Cemal Durmaz’ı kınadı. İşkenceyle ilgili çelişkili iddialar, yeğeni Alim Karadağ’ı davanın kilit isimlerinden biri haline getirdi. Buz küpünün bir kişinin öldürülmesini önlemek için kullanıldığı iddiası da iğrenç kokuyor.

38 yaşındaki Mehmet Karahan’a ne oldu? Fatma Hanım, sevgilisi Cemal Bey’in 6 Şubat’ta ağabeyini dövdüğünü, aralarında ne olduğunu bilmediğini, mutfak kapısını kapatıp böyle konuştuklarını, ağabeyinin ağabeyinin şikayette bulunmadığını çünkü orada olduğunu ifade etti. sevgilisinin başında bir koruma. Fatma Hanım, sevgilisinin ağabeyini çok kötü dövdüğünü, ağabeyinin komaya girdiğini ve ardından komadan çıkamadığını, sonra öldüğünü ve gidemediği için polisi falan arayamadığını söyledi. ev, sevgilisinden korkar. Yayıncı Mehmet Karahan hakkındaki suçlamalar… Kızı konuştu. Rukiye Hanım, annesi işe karışmamışsa, amcasının zarar gördüğünü annesinin nereden bildiğini sorar. Hanımlar, Anh hastanede Fatma Hanımla tanıştı Hanımlar bir süre odalarında kaldılar, sonra kendi odalarına gittiler, Fatma Hanım’ın annesi “Oğlum kayboldu” dedi ve ağladı Cemal Bey sürekli arayıp kimseyle konuşmak istedi içinde. Oda, Fatma Hanım odadaki herkese söyledi. Telefonu tuttuğunu söyledi. Fatma Hanım, sürekli olarak kendisini incittiğini, kendisini aldatıp tuzağa düşürdüklerini, o sırada hayatını kaybettiği için doğru düşünmediğini ve olaya onu çekmeye çalıştıklarını söyledi. Ayrıca telefonu odada bulunan herkese verdiğini iddia etti. Fatma Hanım, sürekli olarak kendisini incittiğini, kendisini aldatıp tuzağa düşürdüklerini, o sırada hayatını kaybettiği için doğru düşünmediğini ve olaya onu çekmeye çalıştıklarını söyledi. Ayrıca telefonu odada bulunan herkese verdiğini iddia etti. Fatma Hanım, sürekli olarak kendisini incittiğini, kendisini aldatıp tuzağa düşürdüklerini, o sırada hayatını kaybettiği için doğru düşünmediğini ve olaya onu çekmeye çalıştıklarını söyledi.

Müge Anlı, Mehmet Karahan evdeyken Fatma Karadağ’ın elektronik kaydında hastanede olduğunu açıkladı. Fatma Karadağ, ağabeyinin öldüğü gün hastanede olmadığını söyledi.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *