ᴇsʀᴀ ᴇʀᴏʟ ɪçɪɴ ᴢᴏʀ ᴀɴʟᴀʀ! ᴇᴛᴋɪɴʟɪğᴇ ᴛɪᴋᴛᴏᴋ ʏᴀᴘᴛığı ɪᴛɪʀᴀғʟᴀ ᴋᴀᴛıʟᴀɴ ɢüʟᴛᴇɴ, ᴄᴀɴʟı ʏᴀʏıɴ sıʀᴀsıɴᴅᴀ sɪɴɪʀʟᴇʀɪɴᴇ ʜᴀᴋɪᴍ ᴏʟᴀᴍᴀᴅı ᴠᴇ ᴋᴜᴛᴜʏᴀ ʏᴀsᴛıᴋʟᴀ sᴀʟᴅıʀᴅı..

Haftanın her günü ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol, bugün şovunu canlı yayınlamakta zorlandı. Evli ve iki çocuk annesi Gülten Hanım, TikTok üzerinden insanları aldattığını ve o zamandan beri tanıştığı Ramazan isimli birinin 3 araba parası yiyip gündem haline gelerek hayatını mahvettiğini iddia ederek programa çıktı. . Bugünkü programda Gülten Hanım, motelin kendisine sorduğu soruyla öfkesine hakim olamadı ve kavgaya tutuştu. Esra Erol ve ekibinin müdahale ettiği olay kısa sürede sosyal ağlarda iz bıraktı. İşte detaylar…

Evli ve iki çocuk babası olan Gülten Hanım, Esra Erol’un ATV ekranlarında yayınlanan programına çıkarak kendisi hakkında itiraflarda bulundu. Sosyal paylaşım platformu TikTok’ta yayınladığı dans videolarıyla insanların parasını çaldığını söyleyen Gülten, pişman olduğunu söylüyor.

Eşi ve çocuklarıyla güzel bir hayat yaşadığını ifade eden Gülten, TikTok uygulamasını açtıktan sonra hayatının değiştiğini belirterek, “Çok para kazandım ama aynı zamanda karanlık da yaptım. Birçok insanın hayatını. ”

“RAMADAN 3 ARAÇ PARA YEMEK”

Uygulamada Ramazan Çakmak adında biriyle tanıştığını söyleyen Gülten hanım, “Ramazan bana canlı yayında çok para gönderdi. Bana çok para gönderseniz de konserve diyorum ben ramazan ayı için 3 araba yedim. Sevdiğim şey evlenmek, O da biliyor. Ona üzüldüm. Onu aldattığım için Keriz 3’ü telefonuma kaydettim.”

‘PARAYI kendi isteğimle GÖNDERİYORUM’

Gülten hanım”, ardından ‘Ramazan çakmaklarının canlı yayını ile ilgili ve’ Gültan Hanım’ın evli olduğunu bilmediği iddia edildi. Ben hile yapmadım istediğim gibi para gönderdim. “Ben evliyim sen tanışırsın” dedi..

Gülten Hanım TELEFONLA BAĞLANTILI,

Ramazan Çakmak ile 1,5 yıldır ilişki yaşadığını söyleyen genç, boşanma davası açtığı eşiyle de canlı yayında karşılaştı. Telefonla yayın yapan Ali Bey, “Eşim ‘Ramazan’da birlikte aldattık’ dedi ama kesinlikle yalandı. Eşim yaptığını bilmiyordu. Çünkü para içinde boğuluyor” dedi. Kocasının sözlerine kızan Gülten Hanım, “Erkek olmamalısın ve yaptın. O telefonu alıp kıracağım” diyerek karşılık verdi.

YAYIN DOĞRUDAN YÜZLER

Gülten Hanım’ın yanı sıra Ramazan Bey de katıldı.

Bugün canlı yayın. Gülten Hanım’ın eşi Ali Bey telefonla bağlandı. Gülten Hanım, eşinin durumumuzun iyi olmadığını söylediğini, 8-9 ay hiç tepki vermeden halledelim, eğer eşi tepki gösterseydi böyle yapmazdı dedi.

.

Ali Bey ise aksine 3-4 gündür gözden düştüğünü ve eşinin oyun oynadığını söylüyor. Ali Bey, eşinin şu anda yayında olduğunu, eşinin alkolik, engelli ve tedaviye muhtaç olduğunu ifade etti.

KAVGA ÇIKTI!

Gülten Hanım’ın programın ilerleyen dakikalarında ise locada oturan Gamze Hanım’ın sorusu üzerine çileden çıktı. Eline aldığı yastığı locaya fırlatan Gülten Hanım, Gamze Hanım’ın üzerine doğru yürürken yayının sesi kısıldı ve Ersa Erol ekibi duruma müdahale etti.

Grubun müdahalesinin ardından Gamze Hanım’a dönen Esra Erol, “Burası sizin kişisel savaş alanınız değil. Genelde bekarlık sorusu sorulduğunda güleriz. Ancak Gülten Hanım’la ilgili bu soru sorulduğunda genelde güleriz. diye sordu, ima ve söyleminin farklı olduğunu biliyorum, bu yüzden sessiz kalacaksınız.”

Grubun müdahalesinin ardından Gamze Hanım’a dönen Esra Erol, “Burası sizin kişisel savaş alanınız değil. Genelde bekarlık sorusu sorulduğunda güleriz. Ancak Gülten Hanım’la ilgili bu soru sorulduğunda genelde güleriz. diye sordu, ima ve söyleminin farklı olduğunu biliyorum, bu yüzden sessiz kalacaksınız.”

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *