ᴇsʀᴀ ᴇʀᴏʟ’ᴅᴀ İɴᴀɴıʟᴍᴀᴢ ᴏʟᴀʏʟᴀʀ! ᴋᴏᴄᴀsıɴı ᴛᴇʀᴋ ᴇᴛᴛɪ ᴠᴇ süʀᴇᴋʟɪ ᴀʏɴı ᴀᴅᴀᴍʟᴀ ᴋᴀçᴛı! ᴋᴀɴ ᴅᴏɴᴅᴜʀᴀɴ İᴛɪʀᴀғ: Çıᴘʟᴀᴋ sᴏʏᴜɴᴅᴜ, ᴋᴀᴘıɴıɴ öɴüɴᴇ ᴋᴏʏᴅᴜ!

Haftalık ATV ekran toplantısı yapan Esra Erol’a abone olan Adem Kiraz, eşi Fatma Kiraz’ın her zaman Muhammet Keleş isimli bir adama koşarak eşini bulmak için yardım istediğini söyledi. Adem Bey, bugünkü canlı yayında Fatma Kiraz ve Muhammet Keleş ile karşı karşıya. Fatma Hanım’ın isteği gösteriye damga vurdu. Fatma Hanım, “Muhammet beni soyunup kapının önüne koydu. Hayatın gerçeğini öğreneyim diye yaptı” diyerek herkesi şaşırttı. İşte detaylar…

ETKİNLİK SICAK OLAMAZ!

Şovun başı Fatma Hanım yaptığı itirafla herkesi şaşırttı. Fatma Hanım, “Bir konuda tartıştık. Beni çırılçıplak soydu ve kapının önüne koydu. Öyle bir şey yaptı ki hayatın gerçeğini öğreneyim. Kapıdaydım. 5-10 dakika. ..”

SAVUNMA ŞOKU!

Muhammet Keleş kendini şöyle savundu: “Soyunmasına izin vermedim, sadece kıyafetlerini çıkardım. Hayatın gerçeğini kendisi biliyor.”

Esra Erol, “Hayatın gerçeklerini öğretmek için bu kadını sokağa çırılçıplak çıkaramazsınız. Külotuyla, atletiyle, dar elbisesiyle dışarı çıkıyorsanız kusura bakmayın. Bu kadının yaşam tarzı bu mu? ?” üstünde bir eşarp var! Neden bu kadını sana hayatın gerçeklerini öğretmesi için getirdin? Neden böyle bir şey yapsın? ” o cevapladı.

Fatma Hanım gözyaşları içinde “Muhammed’e de Adem’e de dönmek istemiyorum” dedi.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *