ᴍÜɢᴇ ᴀɴʟɪ ᴄᴀɴʟɪ İᴢʟᴇ ᴀᴛᴠ ʟɪɴᴋ ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ 𝟷𝟷/𝟷𝟶/𝟸𝟶𝟸𝟷 | ᴅᴊ ᴛʀᴀᴠᴇʟʟᴇʀ ᴅᴀᴠᴀsıɴᴅᴀ sᴏɴ ᴅᴇᴛᴀʏʟᴀʀ! ᴋᴀᴛıʟᴍᴀᴋ…

Müge Anlı Atv canlı yayında yine ilginç anlar yaşandı. Faili meçhul cinayet ve kaybolmaların yanı sıra sayısız sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, haftanın her günü izleyicileri ekranlara kilitleyerek, üzerinde çalıştıkları eksik kayıtları, cinayet mağdurlarını ve cinayet mağdurlarını ortaya çıkarıyor. Kayıp insanların tüm hayatlarını, onları bulmak, bulmak, olaylar hakkında bilgi edinmek. aydınlatmaya devam edin. DJ Gezgin cinayetindeki şüpheler Müge Anlı’dan canlı yayınlanıyor. Bir sohbetçinin dolandırıcı olduğu söyleniyor, bir kcoa kayıp kadınını aldatan karısını arıyor! Vaatler, tuhaflıklar, şoke edici gerçekler, inanılmaz iddialar! 50 yaşındaki Zennure Kahveci nerede? 5 ay arayla iki dava! Şüphenin merkezinde amca, bozulan sessizlik ve harika açıklama! Aile içi nefret mi yoksa intikam mı? Nurgül Beyhan’ın katili kim?

Müge Anlı canlı yayınını izle… Atv Gündüz Nesil yeni yüzlerle sezona devam ediyor. Sabah kuşağının en çok izlenen dizisi “Müge Anlı ve Tatlı Sert”, dizinin ele aldığı birçok konuyu ele alıyor. Müge Anlı ATV’nin canlı yayınını haberimizden izleyebilirsiniz.

ATV ÇOKLU CANLI YAYIN

DJ Gezgi’nin cinayet şüpheleri Müge Anlı’dan canlı yayınlandı.

Kayıp kadının dolandırıcı olduğu söyleniyor, bir KCOA aldatan karısını arıyor! Vaatler, tuhaflıklar, şoke edici gerçekler, inanılmaz iddialar! 50 yaşındaki Zennure Kahveci nerede?

5 ay arayla iki cinayet! Şüphenin merkezinde amca, bozulan sessizlik ve harika açıklama! Aile içi nefret mi yoksa intikam mı? Nurgül Beyhan’ın katili kim?

Nurgül Beyhan cinayetinde katil kimdir? Ailede kin ve nefret, cezaevinden gelen mektuplar, şüpheler ve suçlamalar! Dilaver Beyhan Amca suçlamalara cevap veriyor.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *