eѕrα erol 12 ĸαѕıм perşeмвe тeĸ pαrçα yeɴιdeɴ ιzle

Haftanın her günü ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında bugün (11 Kasım 2021 Perşembe) neler yaşandı? Esra Erol’un yer aldığı ATV ekran yayını, sıra dışı olaylar, atılan hayatlar ve DNA testiyle sonuçlanan yalanlarla yankılanmaya devam ediyor. 11/11 Perşembe günü canlı yayınlanan programda; Sosyal medyada yaptıkları itiraflarıyla herkesi şoke eden olay oldu! Gülten her şeyi itiraf etmeye gelecek! Esra Erol, 5 aydır haber alınamayan Hatun’u buldu! Bir kadın ve ailesi arasında hesaplaşma zamanı! 50 yaşındaki kocası Halis’in sefahatinden bıkan 72 yaşındaki Güler’in isyanı! Canlı yayından sonra ne oldu? Kübra’nın Sezer için son teklifi nedir? Büyük hesaplaşmada son perde! 2 yıl önce eşini ve çocuklarını bırakıp Polat’a kaçtı! 2 yıl sonra af dileyerek, Özür dilemeye geldi! ATV kanalında yayınlanan Esra Erol’da dizisinin son dakika gelişmelerini canlı izleyin…

Haftanın her günü ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında bugün (11 Kasım 2021 Perşembe) neler yaşandı?

Esra Erol’un yer aldığı ATV ekran yayını, sıra dışı olaylar, atılan hayatlar ve DNA testiyle sonuçlanan yalanlarla yankılanmaya devam ediyor. 11/11 Perşembe günü canlı yayınlanan programda; Sosyal medyada yaptıkları itiraflarıyla herkesi şoke eden olay oldu! Gülten her şeyi itiraf etmeye gelecek! Esra Erol, 5 aydır haber alınamayan Hatun’u buldu! Bir kadın ve ailesi arasında hesaplaşma zamanı! 50 yaşındaki kocası Halis’in sefahatinden bıkan 72 yaşındaki Güler’in isyanı! Canlı yayından sonra ne oldu? Kübra’nın Sezer için son teklifi nedir? Büyük hesaplaşmada son perde! 2 yıl önce eşini ve çocuklarını bırakıp Polat’a kaçtı! 2 yıl sonra af dilemeye, özür dilemeye geldi! “Esra Erol’da”

About Min

Check Also

ᴇsʀᴀ ᴇʀᴏʟ’ᴅᴀ İɴᴀɴıʟᴍᴀᴢ ᴏʟᴀʏʟᴀʀ! ᴋᴏᴄᴀsıɴı ᴛᴇʀᴋ ᴇᴛᴛɪ ᴠᴇ süʀᴇᴋʟɪ ᴀʏɴı ᴀᴅᴀᴍʟᴀ ᴋᴀçᴛı! ᴋᴀɴ ᴅᴏɴᴅᴜʀᴀɴ İᴛɪʀᴀғ: Çıᴘʟᴀᴋ sᴏʏᴜɴᴅᴜ, ᴋᴀᴘıɴıɴ öɴüɴᴇ ᴋᴏʏᴅᴜ!

Haftalık ATV ekran toplantısı yapan Esra Erol’a abone olan Adem Kiraz, eşi Fatma Kiraz’ın her …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *