Müge Anlı 3 Müslüme bulundu mu? Konya’dan Mersin’e göçerken kaybolan Sarıkeçeli yörüklerinden Müslüme’ye ne oldu, nerede?

Müge Anlı, yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile yaptığı tatlı sert şovunu sundu. Henüz bir Müslüman buldun mu? Dizide birçok isim anılırken Sarıkeçeli’nin yörüklerinden Müslüme konusu işleniyor. Hanife Fındık bulundu mu? Müge Anlı’nın Müslüme’yi istemesine ne oldu? İslam nerede? Müslüman kim, ne oldu? Tatlı Sert programında Müge Anlı ve Müslüme’nin olayı merak ediliyor. 3 yaşında kaybolan Müslüme’yi arama çalışmaları sürüyor.
Müge Anlı’da 3 yaşındaki Müge Anlı’yı buldunuz mu? Konya’dan Mersin’e göç ederken kaybolan Sarıkeçeli yörüklerinden Müslüme’ye ne oldu? Müge Anlı ve Tatlı Sert’in soruları da izleyicilerin merak ettiği konular arasındaydı. Birçok sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra faili meçhul cinayetler ve kayıplarla da adından sıkça söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, izleyiciyi haftanın her günü sadece ekranlara ve gölete bakıyor. cinayet kurbanı ve kayıp kişinin tüm hayatı için, onları bulmak, olayları çözmek için… News .com Son dakika haberleri, son dakika haberleri ve tarafsız haberler için devamını okuyun.

3 YILLIK MÜZİK SARIKEÇELİ Yörüklerden KURULMUŞ MU?

1000 yıllık bir aile olan Sarıkeçeli Yörükleri Adana Ceyhan’a aittir. Konya’da yaşayan aile kış için Mersin Gülnar’a göç ederken, 3 yaşındaki Müslüme’nin gittiğini anlayınca Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kaydoldu.

About Min

Check Also

ѕσи ∂αкιкα : мügє αиℓı, αℓ∂αтαи кσ¢αуı αℓ∂αтαи ∂ανяαиışıиı σятαуα çıкαя∂ı! αℓ∂ığı тσкαт gιвι ¢єναρℓα ѕєѕѕιz кαℓ∂ı.

ѕσи ∂αкιкα нαвєяι: мügє αиℓı’иıи ‘єν∂єи 5 кιℓσℓυк çıкαятмαуı αℓαяαк σятα∂αи кαувσℓ∂υ’ єşιиι вυℓмαк ιçιи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *