Emanet 251. bölümde Yaman’ı karşısında gören Seher ne yapacak? Emanet dizisi 251. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet 251. yeni bölümü ile önümüzdeki hafta damga vuran yapımlar arasında yer alması bekleniyor. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Emanet dizisi 251. yeni bölüm fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Emanet dizisi 251. yeni bölümünde Yaman ile Seher karşı karşıya gelecek.

Emanet dizisi 251. yeni bölüm fragman görüntüleri şimdiden büyük ilgi gördü. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Emanet 251. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Emanet dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı.

Başrollerini Halil İbrahim Ceylan ile Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı Emanet, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

EMANET 251. BÖLÜM FRAGMANI

Emanet dizisi yeni bölümde; Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

BİR EMANET’LE DEĞİŞEN HAYATLARIN ÖYKÜSÜ

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım

About tuanlv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *