Emanet 253. bölüm özeti ve fragmanı – 17 Kasım Çarşamba günü neler olacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’te yeni haftanın ikinci günü sona erdi. Tüm gözler hafta ortasındaydı. Yaman ve Seher’in Canan’a karşı mücadelesi devam edecek. Ziya’nın iradesine karşı gelemeyen ve Canan’ı ağabeyinin canı karşılığında konağa götüren Yaman, bu kararından pişman olacak mı? Emanet 253. Bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Kanal 7’nin dünyanın birçok ülkesine adını duyuran dizisi Emanet’te yepyeni bir hafta başladı ve ikinci günü sona erdi. İzleyiciler Ali ve Duygu’nun her an daha da yakınlaşacağı bir bölüm daha izleyecek. Yasemin’i bulmak için yeniden açılan dosyada neler olacağı merak konusu. Ali sevdiği kadına ve annesine en güzel haberi verebilmek için her şeyi ortaya koyar ve ekibiyle birlikte canla başla çalışır. Emanet 253. Bölüm özeti ve fragmanı haberimizde. Siz de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Escrow 253. bölüm özeti

Büyük yıkımın ardından Seher, yeğeni Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirmiş ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir. Kardeşini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher ve yeğenini kaybeden ve ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi Seher ve Yusuf’un peşine düşmektir. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Seher geride iz bırakmamıştır. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmak için büyük çaba sarf eden Seher, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak? Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle yaptıkları bir operasyon Duygu’yu karşısına çıkarır. Sert, katı ve katı olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinin emirleri sonucu Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışan işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırıklı ailesine gelin olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gereken bir güveni vardır; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığıyla ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur. Gücünü ancak masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

About tuanlv

Check Also

Emanet Yusuf là ai? Berat Rüzgar Özkan chơi! Berat Rüzgar Özkan bao nhiêu tuổi?

Los actores de la serie Emanet son curiosos. Berat Rüzgar Özkan interpreta al personaje de …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *