Emanet dizisi 254. bölüm özeti, dizi nasıl ilerleyecek? Emanet’in 254. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet dizisi 254. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor Emanet’in merakla beklenen 254. yeni bölüm fragmanı dizinin final bölümünün hemen ardından yayınlanacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken Emanet dizisinin 254. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Emanet dizisi 254. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Heyecanın bir an için vazgeçilmez olduğu ekranların sevilen dizisi Emanet’in 254. yeni bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanını sizler için bir araya getirdik. bu haberde yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgiyle izlendi.

Seyircinin merakla beklediği Emanet, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 sinemalarında ekrana gelecek.

EMANET 254. RÖMORK YAYININDA MI?

EMANET 253. BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Seher ve yeğenini kardeşini korumak için söylediği yalanla kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmek için verdiği ölümcül mücadeleden çıkar. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür.

Künye:

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

 

About tuanlv

Check Also

Conmebol suspende al árbitro y al responsable del VAR del partido entre Argentina y Brasil

(CNN Español) – La Conmebol suspendió por tiempo indefinido al árbitro uruguayo Andrés Cunha y …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *