Yeni Emanet fragmanı yayınlandı mı? Emanet 256. bölüm fragmanı yayınlandı! Emanet dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet bugün 255. bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölümden sonra yeni bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edildi. Peki Emanet 256. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 255. bölümde neler oldu? Emanet’in yeni bölümünde neler olacak?
Emanet’in yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisinin yeni 256. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet’in 256. bölümünde hangi olaylar olacak? Ayrıntılar burada.

EMANET 256. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanan dizinin 255. bölümünün ardından 256. bölüm fragmanı yayınlandı.

YENİ BÖLÜM RÖPORTAJINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET SON BÖLÜMDE NE OLDU?

SEHER, YAMAN’I KARŞI GÖRDÜĞÜNDE NE YAPACAK?

İzleyicilerin merakla beklediği Emanet ikinci sezon bölümleriyle haftanın her günü 19:00’da Kanal 7’de ekranlarda.

Büyük yıkımın ardından Seher, yeğeni Yusuf’u da yanına alır ve her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirmiş ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir.

Kardeşini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher ve yeğenini kaybeden ve ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman, Seher ve Yusuf’un peşine düşecektir. Ancak, onlara ulaşmak düşündüğünüzden daha zordur. Seher iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında bulur. Bu toplantı ikimiz için de kolay olmayacak. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon Duygu’yu kendisine düşman eder. Sert, katı ve katı olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirler sonucu Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Birbiriyle çelişen iş birliği, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırım ailesinin eşi olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zalimliği ile ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye teslim etmeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

About tuanlv

Check Also

Uno de los villanos de Hercai cambió su apariencia y la sorprendió con su belleza.

Entre las Aslanbeys, fue una de las mujeres más influyentes para que persista la división, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *