Emanet izle 257. bölüm | Youtube Kanal 7’yi izleyin ve Kanal 7’yi ayarlayın – 23/11/23

Kanal 7’nin sevilen ve izlenen günlük dizisi Emanet’te yeni bir gün başlıyor. Birçok önemli oyuncunun yer aldığı yapım, her geçen gün adını daha fazla kişiye duyurmayı başarırken, bir yandan da zirvede olmaya devam ediyor. Bugün ne olacağı da merak konusu ve herkes ekrana kilitlenecek. Emanet 257. bölüm, Youtube izlenme alternatifleri ve Kanal 7’nin Kanal 7’si haberimizde yer almaktadır.

Emanet ile yeni bir gün başlar, Karamel Yapım damgasını taşıyan bölümleriyle izleyenleri memnun etmeye devam eder. Yaman’ın annesine karşı verilen savaşta yeni bir perde açılır. Canan, her şekilde kandırmaya çalıştığı oğulları karşısında zafere ulaşabilecek midir? Bu sorunun cevabı merakla ve merakla bekleniyor. Herkes merak ediyor. Başta Seher olmak üzere evdekiler teyakkuzdaydı. Emanet 257. bölüm kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izleme seçenekleri haberimizde.

257. bölüm özeti

Yaman, annesini geçmişe götürür. Üç kardeşi ona bıraktığı yerden ona yaptıklarını hatırlatır. En ufak bir ifade onu başka bir yere götürebilir. Annesinin Ziya’ya anlattıklarından emin olmak için, taşınma sonrası doktoru yurt dışına göndermeye karar veren Seher’e de dikkatli olmasını tavsiye etti. Ali ve Duygu, Kübra’yı annesine verdikten sonra boşluğa düştüler ama birlikte aşamayacakları hiçbir engel yoktu.

Güvenlik serisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırıklı ailesine gelin olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gerektiğine dair bir inancı var; Beş yaşındaki torunu Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert ve zalim kurallarıyla tanınan bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve torununu kimseyle evlendirmeye niyeti yoktur. Sadece masumiyetinden ve sabrından güç alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı sürekli bir mücadele içindedir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir inanç yeşermeye başlayacaktı. Karamel Yapım imzalı, sürükleyici hikayesiyle Emanet, 7 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi 19:00’da yayınlanacak.

Emanet 257.bölüm izle Youtube

Bildiğiniz gibi Youtube’da tüm kanalların, ürünlerin ve dizilerin kanalları var. Bu üç sezondan en az biri, dizinin tüm bölümlerini sürekli olarak yayınlıyor. Bu dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm bittikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek klip olarak izleyebilirsiniz.

para yatırma oyuncusu

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağneecn Nazn, Osman Aynar Aymerz

 

Emanet 257. bölüm izle

Ulusal TV kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7’yi izlemenin birçok yolu var. TV’ye ek olarak, telefonunuzdan, masaüstünüzden ve tabletinizden de izleyebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI

Türksat 4A

Frekans 12103 Yatay

polarizasyon

Sembol oranı 8333

FEC 2/3

Modülasyon: 8SPK, Pilot: AÇIK

KAYNAK: ANADOLU AJANSI

 

About tuanlv

Check Also

TSK’nın sınır ötesi operasyonları için Bursa’da köpekler eğitildi

Bursa’da bulunan Askeri Veteriner Okulu ile Tabur Komutanlığı Eğitim Merkezi ve Köpek Eğitim Merkezi’nde Türk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *