Seni telafi edeceğime söz veriyorum | Emanet Bölüm 257

Emanet Dizisi adlı bir kanal tarafından yüklenen bu video, Yeniistiklal.com editörleri tarafından herhangi bir editoryal müdahale olmaksızın otomatik olarak geldiği için Youtube web sitesinden alınmıştır. Bu videonun yasal alıcısı kanal sahibidir. Kanalla ilgili her türlü şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.
“Seher, Yaman’a söz verdi.
Emanet “Ruhumu Okuyan Adam” 257.bölümü izlemek için tıklayın 👉https://youtu.be/EmkcTk9KzcU

Güven Bölüm 257 (23 Kasım 2021)

“Bütün emanetler kutsal bir yerde tutulur. Kalbin derinliklerinde aşk…”

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.
Kardeşini korumak ve ölüm kalım mücadelesinden kurtulmak için söylediği yalanla Seher ve yeğenini kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmekti. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?
Hayatında kariyerden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle yaptıkları bir operasyon Duygu’yu karşısına aldı. Sert, katı ve katı bir insan olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirle Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunu bilir. Çelişkili ortaklık, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu yeni bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı olacak mı?

BİR GARANTİ İLE DEĞİŞEN HAYAT HİKAYESİ

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, ailesinin damadı olan Kırım’dan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gerektiğine dair bir inancı var; Beş yaşındaki torunu Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert ve zalim kurallarıyla tanınan bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve torununu kimseyle evlendirmeye niyeti yoktur. Sadece masumiyetinden ve sabrından güç alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı sürekli bir mücadele içindedir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir inanç yeşermeye başlayacaktı.

Karamel Yapım’ın damgasını taşıyan Emanet, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi 19.00’da Kanal 7’de ekrana gelecek.

Yönetmen: Ayhan Zen, Serkan Mut
Yönetmen Yardımcısı: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin akır
Proje-Konu: Nazmiye Yılmaz
Senaryo: Başak.Yazı Odası
Üretmek: Karamel Üretmek
Müzik: Minör
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğz, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecuzğzğzğ, Yğkren Ertı Aym

Facebook Emanet Zinciri: 👉https://www.facebook.com/emanetkanal7/

#Emanet #EmanetDizisi #SEHYAM

 

About tuanlv

Check Also

Gönül Dağı 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gönül Dağı 42. Bölüm (Son Bölüm) One Piece Komple İzle …

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağ bu akşam 42. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başarılı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *