Survivor Melih Özkaya’nın Trafik Çözümü

2018 Survivor yarışmasıyla ünlenen ve ‘Emanet’ dizisinde ‘Ali’ karakterine hayat veren Melih Özkaya, bir gün Emirgan’da kameralara yakalandı. Emirgan’da trafik sorununu elektrikli tek tekerlekli bisikletle çözen Melih Özkaya, basın mensuplarının fotoğraf çektirdiğini fark edince şaşkınlığını gizleyemedi.

34 yaşındaki oyuncu, “Hafta sonu trafiği özellikle sahil yolunda son derece kalabalık. Ben de kullanmayı seviyorum. Bir toplantıya gitmem gerekiyor.

Unicycle kullanarak trafik sorunumu ortadan kaldırıyorum” dedi.

Oynadığı filmin çok iyi gittiğini söyleyen Özkaya, “İpek (İpek Arkan) ile çok iyi bir ilişkimiz var. Dedim.

Survivor 2018’de gönüllüler takımında yarışan Melih Özkaya, ödül maçı sırasında çite çarparak yaralandı. Hastaneye kaldırılan Özkaya, yarışmaya veda etmek zorunda kaldı.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, “Melih Survivor’a katılmaya devam edemeyecek. Sakatlığı durumu Survivor’a devam etmesine izin vermiyor. Yakında iyileşecek. Çok sevdiğimiz bir rakip. ”

Sevilen televizyoncu, “Yiğitliği ile gönüllüleri büyüledi. Maalesef sakatlığı beklediğimizden daha ciddi olduğu için doktorumuz Survivor’a devam edemeyeceği açıklandı. Melih için Survivor bitti” dedi.

 

About tuanlv

Check Also

Emanet Yusuf là ai? Berat Rüzgar Özkan chơi! Berat Rüzgar Özkan bao nhiêu tuổi?

Los actores de la serie Emanet son curiosos. Berat Rüzgar Özkan interpreta al personaje de …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *