Emanet dizisi 260. bölüm özeti, hikayede neler olacak? Emanet’in 260. yeni bölüm fragmanı yayınlanmak üzere!

Emanet’in 260. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenleri ekrana kilitleyen Emanet serisinin yeni 260. bölümü, izleyenleri ekrana kilitleyecek. Gösterişli tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren Emanet’in 260. bölüm yeni fragmanı bu hafta çok konuşulacak.

Emanet dizisinin 260. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken sevilen dizi Emanet yeni bölümüyle bu hafta çok konuşulacak. Aşk, tutku ve gerilim dolu sahnelerle izleyenleri ekranlara kilitleyecek olan Emanet 260’ın yeni bölüm fragmanı, özeti ve detayları şimdiden haberimizde.

Yeni bir heyecan taşıyan Emanet, hafta içi 19:00’da Kanal 7’de seyirciyle buluşuyor.

EMANET BÖLÜM 260 RÖMORK

GÜVENLİK HATLARINDA NE OLUYOR?

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Kardeşini korumak ve ölüm kalım mücadelesinden kurtulmak için söylediği yalanla Seher ve yeğenini kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmekti. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur.

Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır.

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *