Dünden Bugüne Yakışıklı Oyuncu Halil Brahim Ceyhan

Ünlü sanatçıların hayatları, filmleri, oyunları ve müzikalleri, oynadıkları oyunlar ve şarkılarıyla toplumun sevgisini ve saygısını kazanan ünlü sanatçıların hayatlarının anlatıldığı “Dünden bugüne” yeni bölümü ile ekranlarda yerini alacak.

 

Çalışmalarıyla hayata renk katan usta isimler, dünden bugüne sanat yaşamının dünü ve bugününü izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu Emanet dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan olacak.

Özgür bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Ceyhan, yüksek hayal gücünden ve bu özelliğin gelişiminde anne ve babasının etkisinden de bahsedecek. Ailece sanata olan tutkusunu paylaştıklarını söyleyen yakışıklı oyuncu, Dünden Bugün’de kardeşleriyle yaptığı şiir ve şarkı işbirliklerini anlatacak.

Ülke TV’de her Cumartesi saat 12:15’te Eda Özdemir’in ‘Geçmişten Günümüze’ performansıyla ses ve sinema sanatçılarının dünyasını her hafta ekrana taşıyarak izleyicilerin kalbine dokunun.

Program adı: Dünden bugüne (yeni bölüm)

Yayın zamanı: 12:15

Yayın tarihi: 27 Kasım 2021 Cumartesi

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *