Emanet dizisi dünyaya yayıldı, Halil İbrahim Ceyhan da keyfini sürüyor

Emanet dizisinin başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, diziye gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu ilgiye karşılık vermek için daha çok çalıştıklarını söyledi.

Haftanın her günü Kanal 7 izleyicileri ile buluşan Emanet dizisinin sevilen oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, dizinin başarısından ve hayranlarının ilgisinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Yayına başladığı günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerinde büyük ilgiyle izlenen Emanet dizisinin uluslararası başarısına değinen oyuncu, hayranlarından gelen mesajları okuduğunu ve bunun için çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini söyledi. bu ilgiyi hak ediyor.

ENDONEZYA, URUGUAY, BREZİLYA GİBİ ÜLKELERDEN HEDİYELER

Türkiye’nin yanı sıra Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya ülkelerinde de çok izlenen Emanet dizisinin başarılı oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, dünyanın farklı ülkelerinden gelen hediyelere şaşırdıklarını dile getirdi. ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Filmin bu kadar ilgiyle izlenmesi bizi mutlu ediyor. Birçok ülkeden bizi çok mutlu eden hediyeler ve mesajlar alıyoruz. Endonezya, Uruguay, Brezilya gibi kilometrelerce uzaktaki ülkelerden gelen mesajları ve hediyeleri gördüğümüzde kendimizi özel hissediyor ve bu sevgiyi hak etmek için daha çok çalışıyoruz.”

SADECE BİRÇOK ÜLKEDEN KİTAP YAZILIYOR

Başarılı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, kendisini en çok şaşırtan ve sevindiren hediyenin onlarca ülkeden farklı dillerde yazılmış mektuplardan oluşan bir kitap olduğunu söyledi.

Ceyhan, “Farklı dillerde yazılmış harflerden oluşan bir kitap geldi. Çok mutlu oldum ve o kitabı kitaplığıma koydum. Fırsat buldukça kitapları tercüme ederek okuyorum. Yaptığımız işlerin izleyicilerimize iletilmesi ve bu tür tepkiler almamız beni çok duygulandırıyor ve mutlu ediyor.”

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun yer aldığı Emanet dizisi hafta içi 19:00’da Kanal 7’de ekrana geliyor.

About tuanlv

Check Also

¡Hande Erçel ha confirmado el nuevo proyecto que sus fans están esperando ansiosamente!

TVGazetesi.com / Detalles – La famosa actriz Hande Erçel ha ganado millones de fanáticos en …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *