Yeni Emanet fragmanı yayınlandı mı? Emanet 261. bölüm fragmanı yayınlandı! Emanet dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet bugün 260. bölümüyle ekranlarda. Yeni bölümden sonra yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Ah, Emanet 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı daha? Emanet 260. bölümde neler oldu? Emanet’in yeni sezonunda neler olacak?
Emanet’in yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisi 261. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Emanet 261. bölümde neler olacak? Detaylar haberimizde.

EMANET 261. Fragman BÖLÜMÜ YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanan dizinin 260. bölümünün ardından 261. bölüm fragmanı yayınlandı.

YENİ BÖLÜM DETAYLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET’İN SON BÖLÜMÜNDE NE OLUYOR?

SEHER NE YAPACAK, YAMAN’I YENİDEN GÖRECEK Mİ?

İzleyicilerin beklediği Emanet ikinci sezondan bölümlerle haftanın her günü 19.00’da Kanal 7’de ekrana gelecek.

Büyük yıkımın ardından Seher, torunu Yusuf’u getirip her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurdu. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Kardeşini korumak ve ölüm kalım mücadelesinden kurtulmak için söylediği yalanla Seher ve yeğenini kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’u bulmak zorunda kalır. Ancak, onlara ulaşmak düşündüğünüzden daha zordur. Sher iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu toplantı ikimiz için de kolay olmayacak. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Hayatında kariyerden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle yaptıkları operasyonda Duygu’yu karşısına aldı. Sert, katı ve katı bir insan olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Duygularıyla çalışmak zorunda kalan Emir Ali’nin emirleri nedeniyle CiU’nun bildiği bu ortaklık haberinde işler zorlaşıyor. Sorunlu ilişki zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu başka bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK AMACI NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırıklı ailesine gelin olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gerektiğine inanıyor; Beş yaşındaki torunu Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert ve zalim kurallarıyla tanınan bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve torununu kimseyle evlendirmeye niyeti yoktur. Sadece masumiyetinden ve sabrından güç alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı sürekli bir mücadele içindedir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir inanç yeşermeye başlayacaktı.

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *