Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisi sevilmiyor!

TVGazetesi.com / Detay – Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Emanet dizisi ikinci sezonuyla yollarına devam ediyor. Dizinin reytinglerinin iyi olmadığını da belirtmekte fayda var.İkinci sezon prömiyerini Eylül ayında yapan dizi ekibi, şu sıralar bir önceki sezondan aldığı iyi reytingleri arıyor.

İki genç oyuncu Emanet dizisinde başrolde bir araya geldi. Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan iyi geçinir ve masal aşkıyla isimleri anılmaya başlar. Özellikle sosyal ağlarda iki genç oyuncu için yapılan binlerce paylaşım ve çok güzel maçlar en çok bahsedilen oyuncular listesine girdi.

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu dizideki rollerini başarılı bir şekilde sergilerken, kısacık sosyal medya parlamalarından keyif alarak en çok paylaşılan oyuncular arasında yer aldılar. Ancak dizinin ikinci sezonuyla birlikte bu ilgi patlaması yatışmış görünüyor.

Özellikle Emanet dizisinin reytinglerine baktığımızda geçen sezona göre bu oranın çok düşük olduğunu görüyoruz. Her gün yayınlanan dizinin ortalama reytinglere düşmesi, geçen sezonki sonuçların devam etmediği anlamına geliyor.

Diziyi takip eden hala geniş bir izleyici kitlesi varken, Emanet’in ilk sezonda sağladığı çıkışı sürdürememiş olması talihsizlik oldu.

Ancak iki genç oyuncunun hala sosyal ağlarda güçlü etkileşimler oluşturduğunu ve popülerliklerinin hızla arttığını belirtmekte fayda var.

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *