Emanet 263. bölümde seyirciyi neler bekliyor? Emanet dizisinin 263. yeni bölüm fragmanı nefes kesici!

Emanet dizisinin 263. yeni bölümü için nefesler tutuluyor. Emanet 263’ün merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Türk dizi izleyicileri tarafından sevilen ve her gün reyting rekorları kıran Emanet dizisi 263. yeni bölüm fragmanı ile izleyenlerden tam not aldı.Peki bu bölümde seyirciyi neler bekliyor. dizi?

Emanet dizisinin 263. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan dolu sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Emanet, yeni bölüm fragmanı ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Farklı hikayesi ve güçlü kadrosuyla izleyenleri büyüleyen Emanet dizisi, detayları haberimizde.

Karamel Yapım imzalı Emanet, 2. sezon bölümleriyle hafta içi 19:00’da Kanal 7’de ekrana gelecek.

ESCROW 263. YENİ BÖLÜM Fragmanı

GÜVENLİK HATLARINDA NE OLUYOR?

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Kardeşini korumak ve ölüm kalım mücadelesinden kurtulmak için söylediği yalanla Seher ve yeğenini kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmekti. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zor. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür.

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *