Emanet 266. bölüm özeti dizide neler oluyor? Emanet’in 266. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Emanet dizisinin 266. yeni bölüm fragmanı Kanal 7 seyircisiyle buluştu. Tanıtımları ve bomba gibi oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren Emanet dizisi, 266. yeni bölüm fragmanı ile izleyenleri heyecanlandırdı. 266. yeni bölüm fragmanı ve detayları…

Emanet’in 266. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken sevilen dizi Emanet, 266. yeni bölüm fragmanında en çok aksiyon sahnelerini yaşıyor ve izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor. Merak uyandıran olay örgüsüyle izleyenleri büyüleyen Emanet dizisinin 266. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Yeni bir heyecan taşıyan Emanet, hafta içi 19:00’da Kanal 7’de seyirciyle buluşuyor.

Emanet BÖLÜM 266 RÖMORK

GÜVENLİK HATLARINDA NE OLUYOR?

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Kardeşini korumak ve ölüm kalım mücadelesinden kurtulmak için söylediği yalanla Seher ve yeğenini kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmekti. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

 

About tuanlv

Check Also

Emanet serisi tüm dünyaya yayıldı ve Halil İbrahim Ceyhan da bundan keyif alıyor.

Emanet dizisinin başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, diziye gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *