Ebru Şahin, Destan dizisinde hayran bırakan o sahnesi için aylarca çalıştı!

TVGazetesi.com / Detay – Atv’nin yeni dönem dizisi Destan bu hafta ikinci bölümü ile ekrana geldi. Hercai dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Ebru Şahin, ikinci kez başrolü üstlendiği diziyle izleyicilerin beğenisini topladı.

Orta Asya’da 8. yüzyılda geçen kurgusal bir hikaye ile ekrana gelen Ebru Destan, rolünü o kadar ciddiye aldı ki, zorlu hazırlıklara aylar öncesinden başladı. Uzun çalışması çok yoğun ve zordu.

Ebru Şahin, at üzerinde kılıç ve yay kullanmak için özel eğitim aldı. Haftalarca, aylarca çalışan oyuncu günde neredeyse 6 saat antrenman yaptı.

Oyuncu, Hercai dizisinde de ata biniyordu ancak Destan dizisi için ayrı eğitim almak zorunda kaldı. Dizide artık kılıcını ustalıkla kullanan ve binicilik sahnelerinde büyük bir başarı sergileyen Ebru Şahin’in bu noktaya gelmesi kolay olmadı!

Dizinin ilk bölümünde 4-5 kişilik dövüş sahneleri büyük ilgi gördü. Yeteneğini ortaya çıkaran ve bu konuda oyunculuk yapan oyuncu, Hercai dizisinde Reyyan’ın naif ve kırılgan halinin aksine Destan dizisinde Akkız’dan tamamen farklı bir insan olduğunu ortaya çıkarmıştı.

İkinci bölümden bir başka sahnede oyuncu yine hayran kaldı. Ebru Şahin, Kanbolat Görkem Aslan’ın canlandırdığı Saltuk Bey ile kılıç dövüşü sahnesinde tekrar ağzını açtı.

Seyircilerin sahnelere yaptığı yorumlara bakılırsa Ebru Şahin ekrandakilerin beğenisini kazandı. Destan dizisinde bir kahraman olarak harika bir iş çıkardığını herkes görüyor. Dövüş sahnelerindeki gardıropu, duruşu, konuşması ve aksiyonu etkileyici.

Ebru Şahin, dizi yayınlanmadan önce zorlu hazırlık aşamasında bir röportaj vermişti. Dizideki karakteri için zorlu bir süreçten geçen oyuncunun röportajını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

About tuanlv

Check Also

Emanet serisi tüm dünyaya yayıldı ve Halil İbrahim Ceyhan da bundan keyif alıyor.

Emanet dizisinin başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, diziye gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *