Emanet 266. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle – 6 Aralık Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet’te yeni hafta başladı. Yaman’ın Seher’i koruma içgüdüsü ile hareket ettiği konakta her geçen an yani bir gelişme yaşanır. Bu olanlar ilişkilerini de yıpratmaya yöneliktir ancak aşkları her şeyden üstündür. Emanet 266. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Emanet’te yeni bir haftaya daha merhaba deniyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşanılanlar her geçen gün Yaman’ı daha da fazla etkilese de Seher onu dizginlemeye çalışır. Ali ve Duygu arasındaki sevgili oyunu hakkında flaş bir gelişme yaşanır. Kara, olanları duyar ve Duygu’nun sevgili yalanına tanıklık eder. Bunu ortaya çıkarıp çıkarmayacağı merak konusudur. Emanet 266. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Emanet 266. bölüm özeti

Bugün yayınlanacak hafta finalinde Yaman ve Seher’i yine zor anlar bekliyor. Konakta her geçen dakika büyüuen tehlike ilişkilerini de farklı bir boyuta getirebilir. İbo, Kara’nın nişanı atmasıyla darmadağın olur. Sevdiği kadının yeniden dönmeyeceğini düşünür.

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *