Emanet 274. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet bugün 273. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümden sonra yeni bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Ah, Emanet 274. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 273. bölümde neler oldu? Emanet’in yeni sezonunda neler olacak?
Emanet’in yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisinin 274. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 274. bölümde neler olacak? Detaylar haberimizde.

EMANET 274. RÖMORK YAYINLANDI MI?

Dizinin 273. bölümü bugün yayınlandıktan sonra 274. bölüm fragmanı yayınlandı.

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ YENİ BÖLÜM…

EMANET’İN SON BÖLÜMÜNDE NE OLUYOR?

SEHER NE YAPACAK, YAMAN’I YENİDEN İZLEYECEK?

Seyircinin merakla beklediği Emanet, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 sinemalarında ekrana gelecek.

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Seher ve yeğenini kardeşini korumak için söylediği yalanla kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmek için verdiği ölümcül mücadeleden çıkar. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle yaptıkları bir operasyon Duygu’yu karşısına aldı. Sert, katı ve katı bir insan olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Duygularıyla çalışmak zorunda kalan Emir Ali’nin emirleri nedeniyle CiU’nun bildiği bu ortaklık haberinde işler zorlaşıyor. Çelişkili ortaklık, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu yeni bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı olacak mı?

GÜVENLİK AMACI NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, ailesinin damadı olan Kırım’dan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gerektiğine inanıyor; Beş yaşındaki torunu Yusuf’tur… Ama Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert ve zalim kurallarıyla tanınan bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve torununu kimseyle evlendirmeye niyeti yoktur. Sadece masumiyetinden ve sabrından güç alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı sürekli bir mücadele içindedir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir inanç yeşermeye başlayacaktı.

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *