Gönül Dağı’ndaki savaşın perde arkası farklı! bu bir kare

Gönül Dağı bu sezonun en dikkat çekici yapılarından biri. Dizinin büyük bir hayran kitlesi var, bu da sadece yeni olaylar için değil, sette yaşananlar için de merak edilen bir konu. Özellikle son bölümde izleyenleri üzen bir sahnenin kamera arkası ortaya çıktı. İşte detaylar…

Her Cumartesi akşamı TRT 1’de ekrana gelen Gönül Dağı dizisi bu sezonun en çok izlenen dizisi oldu. Sadece reyting tablosunun zirvesine çıkma beklentisini boşa çıkaran film, sadece yeni detaylarla değil, oyuncuların özel hayatları ve sette yaşanan olaylarla da 3 kategoride başarılı oldu.

22 YILLIK OĞLUYLA İZLE

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncularından Gülsim Ali, geçen yaz kendisinden 22 yaş büyük olan meslektaşı Durul Bazan’a aşık olduğunu açıkladı. Ali ve Bazan’ın yaz tatili sırasında bir dondurmacıda çektikleri karede çekilen aşk, magazin programına bomba gibi düştü. İkilinin ilişkisi hakkında flaş bir açıklama yapıldı. Buna göre Gülsim Ali İlhan’ın ailesinin Durul Bazan’ı veto ettiği iddia ediliyor. Gülsim Ali, ailesini karşısına alarak ilişkisini sürdürmeye karar verir. Ancak dizinin hayranları, oyuncuların özel hayatlarının yanı sıra sette yaşananları da merak etmekten kendini alamadı.

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimlerine devam eden Gönül Dağı 44. bölümü ile 18 Aralık Cumartesi akşamı ekrana geldi. Gösterinin yayınlandığı gün milyonlarca izleyicinin evine sızan Gönül Dağı’nda izleyenleri pek memnun etmeyen bir olay yaşandı.

Semih Ertürk ve Serkan Kuru’nun canlandırdığı Veysel ile Kenan arasında büyük bir gerilim yaşanıyor. Abi ile abla arasındaki tartışma da izleyenleri rahatsız etti. Kenan ve Veysel’in 44. bölümdeki kavgasının kamera arkası görüntüleri de paylaşıldı. Semih Ertürk ve Serkan Kuru’nun dizinin sonundaki kamera arkası dostluğunun görüntüleri de sizi gülümsetiyor.

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *