Gönül Dağı’nda Arif’i oynayan Elif’in babası kimdir? Hemşire Elif’in babası Cem Kurtoğlu kaç yaşında?

Gönül Dağı’nın yeni bölümü TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşurken ekrana gelirken, hemşire Elif’in babası merak konusu oldu. 45. yeni bölümüyle Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan dizide, Arif’in yıllar sonra dönüşü Elif’i sarstı ve Zeynep’i kızdırdı. Bu beklenmedik olaylar karşısında geçmişiyle vicdanı arasında kalan Elif ne yapacağını bilemez. Filmi izleyenler, Elif’in hemşiresi Cem Kurtoğlu’nun babası kim, kaç yaşında ve nereli sorularına yanıt arıyor. Peki, hemşire Gönül Dağ Elif’in babası Cem Kurtoğlu kimdir? Arif karakterini oynayan Gönül Dağı’ndan Elif’in babası kimdir? İşte cevap

Gönül Dağı’nın yeni bölümü TRT1 ekranlarında yayınlanırken, Arif karakterini canlandıran Cem Kurtoğlu’nun hayatı merak ediliyor. Yeni bölümde Arif’in yıllar sonra dönüşü Elif’i sarsıyor ve Zeynep’i kızdırıyor. Daha önce birçok dizide rol alan ünlü oyuncu hakkında çalışmalar, filmin yayınlanmasıyla başlayacak. Peki, hemşire Gönül Dağ Elif’in babası Cem Kurtoğlu kaç yaşında? Arif karakterini oynayan Gönül Dağı’ndan Elif’in babası kimdir?

CEM KURTOĞLU’nun babası kimdir, ELIF kaç yaşındadır?

Usta sanatçı Cem Kurtoğlu da Gönül Dağı ailesine katılıyor. Kurtoğlu, çok küçük yaşta eşiyle Almanya’ya giden, çocuklarını babaanneleriyle birlikte Gönül Dağı’na bırakan ve bir daha dönmeyen Arif karakterini canlandıracak.

GÖNÜL DAĞINDAKİ ELIF’İN BABASI KİMDİR?

Cem Kurtoğlu, çok küçük yaşta eşiyle Almanya’ya giden, çocuklarını anneanneleriyle birlikte Gönül Dağı’nda bırakıp bir daha dönmeyen Arif karakterini canlandıracak.

CEM KURTOĞLU KİMDİR, YAŞI KAÇTIR?

Cem Kurtoğlu, 31 Temmuz 1959’da İstanbul’da doğdu. Oyuncu ve sunucu Kurtoğlu, Ankara Devlet Müzik Konservatuarı’ndan mezun oldu. Muazzez Kurtoğlu ve aynı zamanda oyuncu olan Haluk Kurtoğlu’nun oğludur.

Mezun olduktan sonra bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda, ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatçı olarak çalıştı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra birçok film, televizyon ve seslendirme çalışması gerçekleştirmiştir. 1990-1991 TRT 1’de “Gün Başlıyor” ve 1992-1999 yılları arasında Show TV’de yayınlanan “Sıcağı Sıcağına” dizilerini sundu.

1999’da Show TV’de Haberciler, 2000-2001’de Kanal 6’da Haberciler, 2004-2006’da Yakamoz ve 2006-2007’de Geride Kalan programlarını hazırlayıp sundu.

BAĞLANTILI DERİ YENİ BÖLÜMÜNDE NE OLACAK?

SNK Havacılık ile yaptığı görüşmenin ardından eli boş dönen Taner, tüm enerjisini vererek kendi şirketini kurar ve amcalarıyla birlikte yeniden icat etmeye başlar. Kendi kendilerinin patronu olmalarını sağlayan bu şirket, amcalarının çocuklarına maceralara nasıl öncülük edecek?

Asuman ve Ramazan’ın aşkları zirveye çıkmaya devam ederken, gizli mesajları dikkat çekmeye başlar. Herkesin Ramazan’ın kime mesaj attığı konusunda farklı görüşleri vardır. Tam bu anda meydana gelen bir hata, Ramazan’ı hiç istemediği bir duruma sürükledi. Ramazan hangi hataları yapacak?

Öte yandan Arif’in yıllar sonra dönüşü Elif’i sarsmakta ve Zeynep’i kızdırmaktadır. Bu beklenmedik olaylar karşısında geçmişiyle vicdanı arasında kalan Elif ne yapacağını bilemez. Arif, yıllar önce terk ettiği kızın kalbini sonunda kazanabilecek mi?

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *