Gönül Dağı bu akşam yok, yeni bölüm ne zaman gelecek? TRT1 yayını merak ettiriyor

Gönül dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Seyircinin her cumartesi buluştuğu Gönül Dağı son olarak 25 Aralık Cumartesi 45. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Peki Gönül Dağı bu akşam yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni yıl tatili nedeniyle birçok dizi ekran maceralarına ara verdi. Yeni bölümü ertelenen yapımlardan biri de Gönül Dağı. Bu hafta yılbaşı olduğu için Gönül Dağı dizisinin 46. bölümü TRT1’de yayınlanmadı.

Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın paylaştığı Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü, 1 haftalık bir aradan sonra 8 Ocak Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.

GÜÇLÜ BÖLÜM BAĞLANTISI 45 MİLYAR ÖZET

SNK Havacılık ile yaptığı görüşmenin ardından eli boş dönen Taner, tüm enerjisini vererek kendi şirketini kurar ve amcalarıyla birlikte yeniden icat etmeye başlar. Kendi işlerinin patronu olmalarını sağlayan bu şirket, amcalarının çocuklarını maceralara nasıl sürükler?

Asuman ve Ramazan’ın aşkları zirveye çıkmaya devam ederken, gizli mesajları dikkat çekmeye başlar. Ramazan’ın kiminle mesajlaştığı konusunda herkesin farklı görüşleri var. Tam bu anda meydana gelen bir hata, Ramazan’ı hiç istemediği bir duruma sürükledi. Ramazan hangi hataları yapacak?

Öte yandan Arif’in yıllar sonra dönüşü Elif’i sarsmış ve Zeynep’i kızdırmıştır. Bu beklenmedik olaylar karşısında geçmişiyle vicdanı arasında kalan Elif ne yapacağını bilemez. Arif, yıllar önce terk ettiği kızın kalbini sonunda kazanabilecek mi?

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *