Emanet 291. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisi son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet bugün 290. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümden sonra yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Ah, Emanet 291. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet’in 290. bölümünde neler yaşandı? Emanet’in yeni sezonunda neler olacak?
Emanet’in yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisinin 291. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 291. bölümde neler olacak? Ayrıntılar burada mevcuttur.

EMANET 291. RÖMORK YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 290. bölümünün ardından 291. bölüm fragmanı yayınlandı.

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ YENİ BÖLÜM…

EMANET’İN SON BÖLÜMÜNDE NE OLUYOR?

SEHER NE YAPACAK, YAMAN’I YENİDEN İZLEYECEK?

Seyircinin merakla beklediği Emanet, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 sinemalarında ekrana gelecek.

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Seher ve yeğenini kardeşini korumak için söylediği yalanla kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmek için verdiği ölümcül mücadeleden çıkar. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Hayatında kariyerden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle yaptıkları bir operasyon Duygu’yu karşısına aldı. Sert, katı ve katı bir insan olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirle Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunu bilir. Çelişkili ortaklık, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu yeni bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı olacak mı?

GÜVENLİK AMACI NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, ailesinin damadı olan Kırım’dan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun koruması gerektiğine inanıyor; Beş yaşındaki torunu Yusuf’tur… Ama Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert ve zalim kurallarıyla tanınan bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve torununu kimseyle evlendirmeye niyeti yoktur. Sadece masumiyetinden ve sabrından güç alan Seher, güçlü Yaman Kırımlı’ya karşı sürekli bir mücadele içindedir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklı kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir inanç yeşermeye başlayacaktı.

 

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *