“Hercai”: 8 Ocak Cumartesi, Nova için planlandı

Telenovela “Hercai”, aşk ve intikamla anılan Reyyan ve Miran’ın hikayesiyle birçok ülkeyi fethetti.

Bu hafta sonu, telenovela “Hercai: aşk ve intikam”, bu ülkelerden bazılarını fetheden başarılı Türk çalışmasının ardından binlerce hayran tarafından beğenilecek yeni bölümlerin prömiyerini yapacak. Reyyan ve Miran’ın hikayesi halkın favorilerinden biri haline geldi ve popülaritesi Türkiye ve İspanya’da yayıldı ve artık Nova sinyali ile görülebiliyor.

Osmanlı drama dizisinin başrollerinde sırasıyla Reyyan ve Miran’ı oynayan ünlü oyuncular Ebru Şahin ve Akın Akınözü, aile rekabeti nedeniyle bir aşk, küskünlük, nefret ve intikam hikayesine katılacak. Öyle bile olsa aralarındaki aşk her şeyden daha güçlü olacak ve ikisi de mutlulukları için savaşacaktır.

Öyle “Hercai: aşk ve intikam”, Her biri 150 dakikalık 69 bölümle Türkiye sınırını aşarak Amerika Birleşik Devletleri, Şili, Arjantin, İspanya ve diğer ülkelere ulaştı. yüksek izlenme oranlarıyla.

İspanya’da Nova kanalında yayınlanan “Hercai” dizisinin Türk yapımcısı bu hafta herkesi güldürecek ilginç sahnelerle yeni bölümler getirecek.

NOVA TARAFINDAN 8 OCAK CUMARTESİ “HERCAI” PROGRAMI

“Hercai” hayranları Osmanlı dramasında olabilecek her şeyi bekliyor.Bu nedenle Nova, bu telenovela’nın programını programlama takvimi ile açıkladı.

8 Ocak Cumartesi günü “Hercai” 22:00 (yerel saat) ile 24:00 (yerel saat) arasında yayınlanacak.

HERCAİ’NİN SONRAKİ AŞAMALARINDA NE OLACAK?

“Hercai: Aşk ve İntikam”ın bundan sonraki bölümleri binlerce hayranını etkileyecek, bu yüzden sonraki bölümlerde neler olacağını burada size anlatıyoruz.

Reyyan ve Umut’un hayatı tehlikede
Küçük oğlu Umut ile birlikte kalan Reyyan’ın evine bir grup suçlu girer. Bunun üzerine kadın Miran’ı arayıp olanları anlattı. Reyyan yaralanmamak için adamlardan birini bacağından tutmaya çalıştı ancak silahlı oldukları için çabaları boşa çıktı.

Bu, Miran’ı karısını kurtarmaya sevk eder, ancak bir kamyon onu durdurunca ve adam eve koşmak zorunda kalınca işler karışır. Varışta Reyyan ona üzücü bir haber verecektir.

Umut’u kaçırırlar

Annesinin tüm çabalarına rağmen kötülerin küçük Umut’u elinden almasına engel olamaz.

Reyyan, Miran’a “Oğlumuzu aldılar. Ama zaman kaybetmeden arabaya bindiler ve çocuğu aramaya başladılar, şehirde dolaşarak onları oğullarının nerede olduğuna götürecek ipuçlarını bulmaya çalıştılar. Umut bir süre bir ailenin bakımına verildi.

Füsun ve Cihan serbest bırakıldı
Hazar’ı kimin öldürdüğünü öğrenmek isteyen Azize, planının bir parçası olarak Füsun ve Cihan’ı ahşap bir eve kilitlerken bir yandan da sorumluları araştırır, ancak Nasuh ve Mahfuz geldikten sonra onları serbest bırakmaya karar verir. Cihan, kardeşini öldürmediğini açıkladıktan sonra babasıyla barışmaya çalışır.

Füsun büyük bir sırrı ortaya koyuyor

Füsun, Umut’un kaçırılmasından kendisinin sorumlu olduğunu onaylar ve onu ancak canlı kaçmasına izin verilirse annesine geri vereceğini garanti eder.

“O bebek benim sigortam. Onun yetkisiyle hiçbirinizin bana bir kötülük yapmayacağından emin olabilirim” dedi.

Miran, Füsun’u bulmaya gider.
Reyyan ve Miran oğullarını bulamayınca umutları tükendi ama Azize onları buldu ve her şeyin ve küçüklerin kaçırılmasının sorumlusunun Füsun olduğunu itiraf etti. Azize, “Kaçırma emrini veren oydu” dedi.

Bu, Miran’ı Füsun’u bulmaya sevk eder. Kadının önünde adam ondan oğlunu kendisine geri vermesini ister.

“Oğlumu ve babamı göremeden benden aldınız. Beni daha fazla incitme” dedi Miran.

Füsun, çocuğu bir şartla iade edeceğini söyledi.

HAKKIMIZDA “HERCAI” NEDİR?

“Hercai” filmi, Midyat’ın en güçlü aşiretlerinden Sadoğlu’nun yeğeni ve başbakan Nasuh’un biyolojik yeğeni olmadığı için en acımasızlarından biri olan Reyyan’a odaklanıyor. Ailesinde genç kız, kuzeni Yaren’in ölümüyle defalarca kötü muameleye ve aşağılanmaya maruz kaldı.

Ancak bu, Yaren’in nişanlısı Miran’ın ona aşık olmasını ve sonunda onunla evlenmesini engellemedi. Evlendikleri gecenin ve evliliklerinin tamamlanmasının ardından Reyyan, Miran’ın onunla sadece ailesinin intikamını almak için evlendiğini öğrendi. Zamanla Reyyan ve Miran aşklarını tüm engellere rağmen takdir etmeye çalışırken sırlar ortaya çıkacaktır.

“HERKAİ” NE KADARDIR?

Orijinal yayın sırasında, telenovela üç sezona yayılmış toplam 69 bölümden oluşuyordu. Bölüm 1 12’ye sahiptir; ikinci sezon, 26 ve sezon 3, 31. Türkiye’deki son maçı 25 Nisan 2021’de gerçekleşecek.

“HERCAI” SERİSİNİN ÖZEL SÜRESİ NE KADAR?

“Hercai”, menşe ülkelerinde piyasaya sürülen üç sezondan oluşuyor. İlk sezon 12 bölümden oluşuyor ve 15 Mart 2019’dan 31 Mayıs 2019’a kadar yayınlandı.

26 bölümden oluşan ikinci sezon, 20 Eylül 2019’dan 27 Mart 2020’ye kadar yayınlandı. Son olarak, 31 bölümden oluşan üçüncü sezon, 18 Eylül 2020’de prömiyer yaptı ve Nisan 2021’de sona erdi.

 

 

 

About tuanlv

Check Also

¡Hande Erçel ha confirmado el nuevo proyecto que sus fans están esperando ansiosamente!

TVGazetesi.com / Detalles – La famosa actriz Hande Erçel ha ganado millones de fanáticos en …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *