Hercai oyuncusu Ebru Şahin kötü haber aldı

Oyuncu Ebru Şahin’in erkek arkadaşı Cedi Osman’da koronavirüs tespit edildi ve bu nedenle karantinaya alındı.

Telefe’nin Türk romanı Hercai’de Reyyan’ı oynayan oyuncu Ebru Şahin’in başından çok kötü bir an geçer. Oyuncu, Arjantin’de bu kurgunun elinden tanındı ve takipçileri etrafında olan her şeyin izini sürmüyor.

Oyuncu, geçtiğimiz günlerde basketbolcu erkek arkadaşı Cedi Osman’ın kendisine aldığı değerli hediyeyi takipçileriyle paylaştı. Adam ona değeri milyonlarca Türk pesosuna mal olan bir ittifak verdi. Her ikisi de zaten nişanlıdır ve planlarında kısa sürede evlenmek vardır.

Şu anda Türkiye’de ATV’de yayınlanan Epic dizisinde rol alan Osman, Amerika’da Cleveland Cavaliers takımıyla NBA maçlarında mücadele ediyor. İşte tam da bu hafta Ebru için kötü haber de oradan geldi.

Türk portalı TRHABER’in haberine göre Hercai oyuncusu, erkek arkadaşının koronavirüse yakalandığı ve karantinaya alındığı yönünde kötü haberi aldı. Sağlık durumu bilinmiyor ve kendisini kız arkadaşı gibi sosyal ağlarda açıklamadı, bu da hayranları belirsizlikle doldurdu.

Çoğu NBA oyuncusu ve antrenörü COVID-19’a karşı aşılanmış olsa da, salgın hala mevcut ve farklı takımların günlük yaşamını etkiliyor. 2021-2022 sezonu devam ederken, ligin sağlık ve güvenlik protokollerine girmek zorunda kalan çok az kişi var, ne yazık ki hastalık iyileşene kadar bir izleme ve izolasyon döneminden geçiyor.

Ebru Şahin, birkaç gün önce birlikte tatil yaparken erkek arkadaşı Cedi Osman’ı şaşırttı. Ona Kapadokya’da Türkiye’nin “Peri Bacaları” olarak bilinen bir yeri teklif etti. Genç kadın, büyük heyecanını o sırada çektiği farklı fotoğraflarıyla takipçilerini duygulandırdı.

Posta portalının haberine göre, model ve oyuncu 1 milyon TL değerinde Türk pesolu tek yüzük taktı. Gençler, bir servet değerinde olan o değerli yüzüğün güvenliğinden endişe duyuyorlardı. Şahin güvenlik gerekçesiyle kullanmak istemedi ve bu nedenle evde kasada saklamaya karar verdi.

 

About tuanlv

Check Also

¡Hande Erçel ha confirmado el nuevo proyecto que sus fans están esperando ansiosamente!

TVGazetesi.com / Detalles – La famosa actriz Hande Erçel ha ganado millones de fanáticos en …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *