Emanet’ten İkbal Gülay Özdem bu mesajla diziden ayrıldı!

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Emanet’te ilk günden itibaren İkbal karakterini oynayan Gülay Özdem, Instagram hesabından bir veda mesajı paylaştı. Dizide ablası tarafından öldürülen Özdem, attığı mesajla herkesi duygulandırdı.

Hafta içi yayınlanan bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitleyen Emanet’te ikinci dalaya’nın her adımı gerçekleşiyor. Pazartesi günü başlayan 40. haftadaki gelişmeler sabırsızlıkla izlenmeye devam ederken, şoke eden bir olay ayrılığı da beraberinde getirdi. Dizinin ilk cildinde Kırıklı aşiretinin önemli isimlerinden olan ancak Seher ve Yaman’ın yakınlaşmasının ardından gerçek yüzünü ortaya çıkaran İkbal hayatını kaybetti. Gülay Özdem, karakterinin diziye veda etmesinin ardından Instagram hesabından bir ayı paylaştı.

“Yaşıyorum teşekkürler”
Güzel oyuncu şu ana kadar yaptığı çalışmalardan dolayı herkese Instagram hesabından teşekkür etti; “Hoşçakal İkbal Kırmızılı, hoşçakal Emanet… Karamel Yapım, Nazmiye Yılmaz ve Sevda Kaygusuz, bu eşsiz deneyimi yaşama fırsatı verdiğiniz için bizleri her gün motive eden sevgili Ayhan Zen hocamıza teşekkür ederiz. Her gün sabırlı ve sevecen bir öğretmen olarak, canlarım. süper enerjisiyle günümü güzelleştiren canım.” Serkan Mut hocama, tüm maçlara ve takım arkadaşlarıma… Her gün ekranlarda bizi takip eden seyircilerimize sonsuz teşekkürler… Ve bunun için teşekkürler. yaşamak için olağanüstü bir macera…”

İkbal neden öldü ve diziden ayrıldı?
İnsanlar dünden beri İkbal hakkında sorular soruyorlar. Fragmanda morgda görünen İkbal, artık takımda olmayacak. Zuhal, idamın ertelenmesinin ardından cezaevinden tahliye edilerek konakta can verdi. Ablasının yanına gidip USB bellekten bahsettiğinde aralarında tartışma çıktı. Hayatın koşuşturmacası içinde yüksek bir kattan yere düşen İkbal, cansız ve kanayan bir arduvaz bloğunda. Kevser’e yaptıklarını daha önce de yaşayan İkbal’in sonu gelmiştir. Gülay Özdem’in senaryo nedeniyle diziden ayrıldığı tahmin ediliyor.

Gülay Özdem kimdir?

15 Mayıs 1978 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş ancak bitirememiş konuşmacı olarak kalmıştır. Eğitiminin ardından Star Fm, Radyo Spor, Radyo Pink, Radyo-Mega gibi kanalların yayıncısı olarak deneyim kazanan Gülay Özdem, ATV ekranlarında ve TV8’de bir yarışma programı da düzenledi. Kanal 24’te yayınlanan “Sesler, Yüzler Mekanlar” adlı programın sunuculuğunu yaptı. NTV Gece Haberleri programının sunucusu Gülay Özdem daha sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2018 yılında “Dance with Coyotes 5” filminde kendini bir polis memuruna adadı. Emanet dizisinde İkbal Kırımlı karakterine hayat verdi.

Emanet İkbal kimdir?

Hikâyede İkbal Kırımlı karakteri, ailesi serveti almak isteyen gelindir. Kocası çocuk doğuramadığı için olduğu yerde kaldı ve durum onu ​​memnun etmedi. Kevser’in doğurduğu çocuk, bütün eserlerini mahvederdi. Annesini kaybeden Yusuf, asıl darbe İkbal’e geldiğinde bu sefer halası Seher’e sarılacaktır. Seher’in Yaman’la ilişkisine başladığı günler, İkbal için bambaşka bir dönemin başlangıcı olacaktır.

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *