Gönül Dağı 46. bölüm full izle! Gedelli’de tiyatro sahneye çıktı

Cumartesi günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi 46. final bölümü ile dizi severlerin evine konuk olmuştur.Dizi finalinde Gedelli de sahneye çıkmıştır. Öte yandan dizinin TV programını kaçıranlar, “Gönül Dağı 46. bölüm full izle” şeklinde çalışmalarına devam etti. TRT 1 ve Gönül Dağı 46. bölüm full link ve detaylı içerik için.

Gönül Dağı dizisi 46. final bölümü ile TRT 1 ekranlarında ekrana geldi. Dizinin TV programını izleyemeyen ve tekrar izlemek isteyenler, “Gönül Dağı 46. bölüm full izle” şeklinde araştırmalarına devam etmeleri için teşvik ediliyor.

GÖNÜL DAĞI 46. BÖLÜM TAM GÖRÜNTÜ

TRT 1 ve Gönül Dağı 46. bölüm full izle link ve detaylı özeti şu şekilde;

GÖNÜL DAĞI 46. BÖLÜM ÖZET
Ramazan ve Asuman’ın barıştığını geç de olsa öğrenen amcalarının oğulları, Ramazan’ın karşısına çıkar ve bunu onlardan saklar.

Bu yüzleşmenin sonucunda Taner ve Veysel şimdiye kadar gözden kaçırdıkları bir gerçeği fark ederler ve duruma çare bulmak için kolları sıvarlar.

Bu yüzleşme amcasının oğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecek? Öte yandan Rıfat ve Meryem görüşmeye devam ederken, durum Hacer’i rahatsız etmeye başlamıştı bile.

Gittikçe daha da sinirlenen Hacer, Meryem’i kırar. Öte yandan Sütçü Çaplin artık görüşmelerini hoş karşılamadı.

Rıfat ve Meryem bu engelleri aşabilecek mi? Gedelli’de bir tiyatro var! Günşıl’ın gayretli yaklaşımlarıyla hazırladığı oyun için gün geldiğinde heyecan artar.

Bu oyun, bir yerden herkesin dahil olduğu sahnelendiğinde ne getirecek?

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *