Gönül Dağı bugün var mı, yeni bölüm ne zaman gelecek? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı

Her cumartesi yeni bölümleri ve hikayeleriyle izleyicileri ekranlara bağlayan Gönül Dağı’nın günümüze kadar gelip gelmediği merak ediliyor. Yeni yılın ilk haftası olduğu için, çoğu dizi ve şov hafta boyunca ekranlarda tekrarlanıyor. Bu nedenle Gönül Dağı, yeni bölümün bugünkü gibi olup olmadığı geçici bir çalışma konusu olmuştur. İşte Gönül Dağı yeni bölümde…

Sevilen dizinin son bir haftadır ekranlarda yer almaması, bu akşam ekrana gelmesi planlanan Gönül Dağı için de merak konusu oldu. Son olarak Gönül Dağı 45. cildi bugün yayında, yeni bölüm ne zaman? İşte Gönül Dağı yeni bölüm bilgileri…

GÖNÜL DAĞI BUGÜN VAR MI?
TRT1 yayınına göre Gönül Dağı bu akşam seyirciyle buluşacak. Son olarak Gönül Dağı 45.bölümü 46.bölümüyle bugün 20.00’de ekranlara gelecek.

BAĞLANTININ SON BÖLÜMÜNDE NE OLUYOR?

SNK Havacılık ile yaptığı görüşmenin ardından eli boş dönen Taner, tüm enerjisini vererek kendi şirketini kurar ve amcalarıyla birlikte yeniden icat etmeye başlar. Kendi işlerinin patronu olmalarını sağlayan bu şirket, amcalarının çocuklarını maceralara nasıl sürükler?

Asuman ve Ramazan’ın aşkları zirveye çıkmaya devam ederken, gizli mesajları dikkat çekmeye başlar. Ramazan’ın kiminle mesajlaştığı konusunda herkesin farklı görüşleri var. Tam bu anda meydana gelen bir hata, Ramazan’ı hiç istemediği bir duruma sürükledi. Ramazan hangi hataları yapacak?

Öte yandan Arif’in yıllar sonra dönüşü Elif’i sarsmış ve Zeynep’i kızdırmıştır. Bu beklenmedik olaylar karşısında geçmişiyle vicdanı arasında kalan Elif ne yapacağını bilemez. Arif, yıllar önce terk ettiği kızın kalbini sonunda kazanabilecek mi?

 

About tuanlv

Check Also

La audiencia amenaza contra la telenovela Hercai por el giro de su trama: “Aburre”

Este es el motivo de su enfado Las series turcas están de moda. De eso …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *