Emanet dizisi 291. yeni bölüm fragmanı yayına girdi! Emanet dizisi 291. yeni bölümde neler olacak?

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı izleyiciyi ekrana meraklandırdı. Merakla beklenen Emanet 291. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her içi her gün reyting rekoru kırmayı başaran Emanet dizisi yayına giren 291. yeni bölüm fragmanı ile şimdiden seyirciden büyük merak uyandırdı. Peki dizinin yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Emanet dizisi 291. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Emanet 290. son bölümü ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Emanet dizisi 291. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

EMANET 291. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

EMANET’İN SON BÖLÜMÜNDE NE OLUYOR?

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından torunu Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzak iki kişilik bir dünya kurmuştur. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirdi ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi.

Seher ve yeğenini kardeşini korumak için söylediği yalanla kaybeden Yaman, Seher ve Yusuf’un izini sürmek için verdiği ölümcül mücadeleden çıkar. Ancak onlara ulaşmak sandığınızdan daha zordur. Sher arkasında hiçbir iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, beklenmedik bir şekilde Yaman’ı karşısında bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Hayatında kariyerden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle yaptıkları bir operasyon Duygu’yu karşısına aldı. Sert, katı ve katı bir insan olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirle Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunu bilir. Çelişkili ortaklık, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu yeni bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı olacak mı?

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

One comment

  1. Dutasteride How To Buy priligy review youtube Generic Viagra Healthy Man

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *