Güven zincirine ne oldu Yaman, ölecek mi? ‘Güle güle…’

Emniyetle ilgili dizinin yeni bölüm fragmanının ardından Yaman’ın hastalığı merak konusu oldu. Halil İbrahim Ceyhan’ın canlandırdığı Yaman karakterinin ölecek mi yoksa diziden ayrılacak mı araştırılıyor.

Kanal 7’nin günlük Emanet dizisinin yeni bölümü bugün izleyicilerle buluşacak.

Yeni fragmanda durumu kötüleşen Yaman’ın hayatta kalıp kalmayacağı sorusunun yanıtı en çok konuşulan günlerden biri.

Halil İbrahim Ceyhan’ın canlandırdığı Yaman karakteri ölecek mi yoksa diziden ayrılacak mı merak ediliyor.

293.bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen dizinin yeni bölümünde neler olacak pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Peki Yaman, Emanet dizisinde ölecek mi? İşte detaylar…

Yaman Emanet Hattında Ölecek mi?
Yaman sevdiği kadını ve ailesini ne olursa olsun bırakmamaya kararlıdır. O da doğum günü için çok duygusaldı ve bu anları Sher ile geçirmeye karar verdi. Ancak başarısızlık hala onları rahatsız ediyor. Canan ve Zuhal arasındaki ortaklık devam ediyor. İkilinin planlarındaki tek amacı ayrılmak.

Ancak doğum günü partisi masasında Yaman aniden hastalanır…

Hasta olan Yaman’ın bir daha iyileşip iyileşemeyeceği merak ediliyor. Karakterin diziden ayrılma ihtimali izleyenleri merakta bırakırken, Halil İbrahim Ceyhan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz belli değil.

 

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *