Emanet 296. Bölüm Fragmanı – 17 Ocak 2022 Pazartesi

Sevilen dizi Emanet’in 17 Ocak Pazartesi günü hayranlarıyla buluşacak 296. bölüm fragmanı yayınlandı. Emanet dizisi 296. bölüm fragmanının açıklanmasının ardından dizinin 296. bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Emanet dizisinin 296. bölüm fragmanı şimdiden haberimizde.

Sevilen dizi Emanet’in 17 Ocak Pazartesi günü hayranlarıyla buluşacak 296. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayhan Özen ve Taner Tunç’un yönettiği Karamel Productions Güvenlik dizisinin 296. bölümünde Canan kendini planının kahramanı ilan etmek isterken, doktor organlarının nakil için uygun olmadığını söyledi, nakil tüm planlarını alt üst etti. Canan yaptığı hatayı fark ederken Seher ve Yaman çaresiz kalmıştır. Tek çareleri Ali’dir. Bu çaresiz durum Yusuf’u etkilemiştir. Yusuf amcasının ölmek üzere olduğunu öğrendikten sonra konaktan kaçar ve bu durum işleri daha da zorlaştırır. Yaman, Yusuf’u bulmak için harekete geçer ama sağlığını riske atar. Dinlenmesi ve hareket etmemesi gereken Yaman, arabasına atlar ve Yusuf’u aramaya gider.

Seher çaresizce Yaman’ın akrabalarını aradı ama durum zordu ve zaman çok çabuk geçti. Tüm umutlar tükenirken kader Ali ve Yaman’ı karşı karşıya getirir. Yıllar sonra ortaya çıkan kardeşlik bağı hem bir hayat kurtaracak hem de Ali ile Yaman’ın hayatında yeni bir sayfa açacaktır. Öte yandan Canan yaptığı her hareketin bedelini ödeyecektir. Suç ortağı Zuhal, Canan’ı iplere götürecek ilk kıvılcımı yakacak.

About tuanlv

Check Also

Sıla Türkoğlu’na ödül

Emanet dizisindeki Seher karakteriyle kalpleri kıran güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 61. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *